Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tul keson jossz ra hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tul keson jossz ra hogy, anno, valahol nagyon elrontottad (de toled fuggetlen tenyezok is kozrejatszottak) es mar kifutottal az idobol, aszerint a bizonyos slagerszoveg szerint (mar aki ismeri), mi van meg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én már kifutottam. Igaz csak 26 leszek, de reménytelen, még emberi kapcsolataim sincsenek, nem tudom őket fentartani. Még ha mindent beleadok is akkor talán 28 éves koromra lehetek közepes, de léteznek még 28 éves egyedülálló nem kisgyerekes nők? (Lehetőleg közepes/enyhén szép külsővel)
2017. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fiatal vagy ,sok idod van meg amit en mar nem mondhatok.Az ellenkezo oldalon is vannak akik hasonlo cipoben jarnak,nem kell elzarkozni ( ez volt az en hibam)

es meg sok minen kialakulhat jo iranyban.

2017. okt. 5. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 33 évesen házasodtam, 36 voltam mikor a kislányunk született. Addig rengeteg rossz kapcsolatban húztuk az időt. Semmi sincs veszve az utolsó pillanatig.


Nekem is volt 2 olyan évem, hogy abszolúte jól elvoltam egyedül, eszembe nem volt pasizni, akkor voltam 30...egy elég nehéz szakítással a hátam mögött...


Az elsőnek meg üzenem, hogy egyedülálló, nem gyerekes, 28 éves nőkből dunát lehet rekeszteni, akik általában azt hiszik, már nem kellenek senkinek...

2017. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3/3, Szerintem is igy van.
2017. okt. 5. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálam 26 leszek januárban...
2017. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!