Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? ti mit gondolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? ti mit gondolnátok erről a pasiról?

Figyelt kérdés

adott egy pasi, akinek van élettársa.


fontolgatja, hogy lezárja vele a kapcsolatát, mert nem jó neki a nővel.


útjába kerül egy másik nő, aki potenciális új barátnőnek tűnik.


a szimpátia kölcsönös.


a pasi elmondja, hogy bár van élettársa, legszívesebben szakítana.


közben udvarolgat az új nőnek, mondja neki, hogy ábrándozik róla, gondol rá, fontos neki.


az új nő meg vár és vár, hogy ez a továbblépés megtörténjen, és addig nem is enged a pasinak semmit.


de a pasi nem szakít, a másik nő egyre szerelmesebb.


mikor rákérdez a pasinál, miért csinálja ezt, miért bánt meg mindenkit maga körül, az élettársát azzal, hogy titokban neki udvarol, őt meg azzal, hogy hónapok óta áltatja érzésekkel, akkor még a pasi érzi megsértve magát.


felszívódik a másik nő elől, de előtte megvádolja azzal, hogy félreértelmezte a jeleit, nem is szerelmes, és jól működik a kapcsolata az élettársával, esze ágában sincs kilépni.


a másik nő meg nyilván összetörik, és nem érti, hogy fordulhat ez elő, hogy hülyítették eddig, miért tagad, miért hazudik a pasi.

miért nézi teljesen idiótának, hiszen a szerelmes férfi pózában tetszelgett neki.


ti mit gondolnátok erről a pasiról?



2017. okt. 8. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, már úgy értem manapság. És még gyakori is, annyira tipikus, hogy itt is vagy százezer ehhez hasonló kérdést és választ olvasni.

Sajnálom nagyon, bár én mindig a megcsalt félként tetszelegtem, de el tudom képzelni milyen lehet a te helyedben lenni.

Egy dolgot tehetsz, de azt sürgősen: felejtsd el ezt a sz.házit. Nem éri meg, az életed egyetlen percét sem kéne tovább rááldoznod.

Szegény élettárs is...:/

Megkérdezthetem hány évesek vagytok? Kollégád?

2017. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem vagyunk kollégák, még csak azt kéne!


középkorúak vagyunk.

és igen, én is sajnálom az élettársát, sajnálom magamat is.


nagyon megvezetett.


előadta a halált, hogy mennyire szar a kapcsolata, és hogy én mennyire más vagyok, és nem tudna nélkülem élni.


aztán mikor mondtam neki, hogy nekem nem fér bele semmilyen stiklis ügy, hogy szerető vagy ilyesmi, és hogy ezt nem teheti meg velük, döntsön, kit akar, akkor átment bunkóba meg durva tagadásba, és mindent letagadott, minden érzelmet.


tisztára, mintha bolond lennék, úgy kezelt, rám tolta az összes felelősséget!


remélem, az élettársa egy nap megtudja, hogy miket művelt.

2017. okt. 8. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tipikus. Annyi, meg annyi ilyen ember van.

Ez a folytonos csepegtetéd, hitegetés és a hazudozások... De remélem kiábrándultál belőle legalább és keresel egy olyan férfit, aki meri vállalni saját magát (első sorban) meg téged is (mert nincs senkije)?!

Elhiheted, hogy megtudja majd. Én még olyan embert nem láttam, aki ne tudta volna egy idő után. Viszont, olyat sokat, aki inkább homokba dugta a fejét.

2017. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A ti korotokban sokan csak a kényelem miatt vannak a párjukkal. Azt nem tudom megmondani, hogy miért ennyire fontos ez nekik. Ha se a szex, se az érzelmi háttér nincs már meg, akkor tovább kellene lépni, nem sunyi módon másnak udvarolni. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy csak szexre kellettél volna neki. Aztán mikor nem hagytad magad feladta. Vagy csak szimplán nem meri megmondani az élettársának, hogy nem akar már vele lenni. Gondolom közös ház van, közös minden, meg kényelmes neki, hogy van valakije legalább. És ezt nem akarja eldobni egy bizonytalan dologért.
2017. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha baj van a kapcsoalttal egyből rohan utánpótlásért aztán ha neadj isten rendbejön mindent eldob mintha misem történt volna, ez egy tapló.
2017. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a pasit messziről kell kerülni! Nem egyenes, sem a mostani-, sem a leendő párjával szemben, állítom még magát is áltatja.

Az ilyen férfi így fogja leélni az életét, benne lesz egy kapcsolatban és közben egy másik nőt vagy akár többet fűzöget.

Megérdemelné, hogy senki ne álljon vele szóba!


Te ennél egy ezerszer jobb férfit érdemelsz és meg is fogod találni, csak kitartónak kell lenni!

2017. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nem történt, nem adtad be a derekad a mesére, ezért nem akar rád több időt fecsérelni. Ha lett volna valami komolyabb, akkor még mindig a "rossz a kapcsolatom, ki fogok lépni belőle" menne egy ideig, egészen pontosan addig, amíg meg nem unnád a várakozást.

Nem kell mindent elhinni. :)

2017. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy annyi idős Vagy. Ez teljesen tini szint és a gondolkodás. Érett nő ezt a helyén kezeli. Itt nem voltak érzések, csak azt akartad látni. Mitől is lett volna? Hónapokig nem történt semmi, ha érzett volna őszintén valamit, akkor történt is volna valami. Az nem érzés, hogy szépeket mond és ír. :) Kész, :) ezt ennyi idősen annak értelmezd akkor vannak bajok. Sima flört. Szex sem volt, szerinted akkor pár flörtölős beszélgetés miatt elhagyná a párját? Itt egyértelmű, várt, hogy meg tudjon dugni egyszer, esetleg többször és ennyi. Nyilván beleunt a várakozásba. Szerintem még szeretőnek sem gondolt Téged, szimplán egy estés dolog. Azt lehet hülyíteni ilyen ócska dumával, akin látják, hogy beveszi.
2017. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem igazán érdekel, hogy te mit hiszel, ez nem a templom, és hogy hány évesek vagyunk, azt csak én tudom, és a valóságot írtam le.

szex azért nem történt, mert én nem hagytam.


és bár a válaszodban (ami kifejezetten rosszindulatú és kóstolgatós, tehát semmiféle konstruktív elemet és empátiát nem tartalmaz) próbálsz engem totál idiótának és lúzernek beállítani, de mivel nem tini vagyok, pontosan tudom, hogy részemről gerincesen és tisztességesen viselkedtem.


miért is basznék valakivel, aki még kapcsolatban van?!


az önbecsülésem annál feljebb tolj a mércét: nem lettem szerető, és nem aláztam meg magam.


az szerintem a fasziról, és nem rólam állít ki szegénységi bizonyítványt, ahogy viselkedett.


bár a hozzád hasonló előítéletes, csökött agyú, ugyanakkor okoskodó, megmondomatutit típusú emberek ezt úgysem látják át.

2017. okt. 11. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!