Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengednél partnerednek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednél partnerednek egy érzelemmentes szexet mással ha cserébe te is lefeküdhetnél egy számodra vonzó személlyel?

Figyelt kérdés
Egy alkalomra gondolok és közös megegyezésre, becsapás nélkül.
2010. máj. 28. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ti valami betegek vagytok ;)
2010. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez azt szokta jelenteni, hogy unalmas a szex kettőtök között és nem igazán élvezitek már, kel az újdonság, talán inkább a saját szexuális életeteket kéne feldobni újítani valamivel.
2010. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hmmm..érdekes :DD
2010. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ja, erre találták ki a gruppen szexet! :)
2010. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Meg a Swingert.
2010. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Érzelemmentes szex nincs...
2010. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem gruppenre gondoltam. És a kérdést valóban provokatívnak szántam. Másokra vagyok kíváncsi. Számomra az is hasznos, ha ez számodra jó és az is ha nem.
2010. máj. 28. 19:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne érzelemmentes szex?
2010. máj. 28. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

van érzelemmentes szex, működhet a dolog, szerintem jobb, mint megcsalni a másikat, de a legjobb akkor is a csoportos vagy a párcserés szex, mert ott a párod is ott van és látja, hogy jót tett veled, amikor engedett a kérésednek és belement a párcserébe

izgalmas látni a párodat egy másik személlyel szexelni, úgy, hogy nem kell bújkálnia előled, hanem a szemedbe nézhet

és közben te is jó érezheted magad mással

én így mennék bele, 4-es szexbe

ismeretlennel, elbújva előle nem

2010. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!