Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelemmentes szexből érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelemmentes szexből érzelmek? Vagy? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Van egy srác, a tipikus nagypofájú, akinek minden csaj csak egy d.gásra kell. Hónapokig fűzött, beadtam a derekam. Már az első szexnél is az volt, hogy kb. könyörgött utána, hogy bújjak oda, vagy ő bújt hozzám, stb. Második alkalommal ugyanez, de akkor már elkezdtünk beszélgetni is, kb. a szülei válásáról mesélt, miközben az ölembe bújt és simogatnom kellett, mondván mindenkinek szüksége van gyengédségre...

Én csak úgy tekintettem rá, mint egy idiótára, akivel legalább a szex jó, és kielégíti a pillanatnyi szükségleteimet, úgyhogy jeleztem, hogy akkor összefuthatnánk gyakrabban... Erre annyi volt a reakciója, hogy hát ő nem tud nekem semmit ígérni, de még biztos találkozunk.

Nem tudom hova rakni ezt az egész helyzetet.. De nekem ő keeeell:) Szerintetek?


2010. aug. 18. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Am szerintem ebből lehet valami, csak lehet a szülei miatt nem kezd kapcsolatot és azért bunkó, meg ilyen egydugásra hajt, mert nem akar csalódni. Ha beléd szeret nem fog elengedni, ha meg nem akkor ez van....

2010. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért tipikus nagypofájú, akinek minden csaj csak egyre kell, mert érzelmileg sérült.

Komoly kapcsolatot nem akar a válás élményétől, amitől sérült. Viszont pont emiatt vágyik a gyengédségre.

Ezért lett tipikus nagypofáju, akinek...... és ezzel körbeértünk.

2010. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

volt még valami csaj is akivel 2 és fél évig volt együtt, szóval összeraktam a képet, hogy ez a nagy arc csak álca, stb. nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ha már ennyire "megnyílt" aztán meg hirtelen úgy tesz mintha mégse érdekelném, akkor mégis mit kéne csinálnom?

más városban fogok tanulni, sok száz km-re, ezt ő is tudja, szóval semmi komoly kapcsolatról nincs szó.

25F 21L egyébként.

2010. aug. 18. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Most már nem annyira értelek.

Már nem csak a szex miatt szeretnél vele lenni?

Ha így van bonyolult a helyzet. Ha meg csak a szex miatt, akkor ne mutass különös érdeklődést egyéb dolgai iránt.

Nem hiszem, hogy kihagyná az alkalmat, ha csak lényegretörően néha rákérdeznél, nincs-e hozzá kedve.

2010. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten csak szexre kelletek a másiknak. Az alkalmi kapcsolat nem csak dugás, hanem utána azért nem muszáj csendben lennetek, szóval én sem képzelnék bele többet a helyedben annál, ami.
2010. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de, csak szex. de ugye amikor utaltam arra, hogy összefuthatnánk gyakrabban, elkezdett szabadkozni, hogy nem tud ígérni semmit... magyarul most húú de függetlennek akar látszani továbbra is, én meg vagyok olyan makacs, hogy nem fogok neki könyörögni, viszont a falat lekaparom kb..
2010. aug. 19. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Hehe, egy cipőben járunk :) Megőőőőőrülök!
2010. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!