Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bálkirálylányok, táncoslábú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bálkirálylányok, táncoslábú hölgyek, géppuskalábú csajok! Mennyire kellemetlen ha a párotok falábú?

Figyelt kérdés
Illetve volt e már féltékenység abból,hogy egy lagzit mulatságot egy "másik" pasival táncoltátok végig a a párotok helyett?

2017. okt. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok nő, de itt a poén ideje:


[link]

2017. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Edgar ez nem vicces :D

Nekem nem kellemetlen, mert nem hiányzik túl gyakran, kb. csak lagziban táncolok. Mondjuk nem nevezném magam sem bálkirálynőnek, sem táncoslábú hölgynek, sem géppuskalábú csajnak. Egyszerűen csak tudok táncolni, mert tanultam. De nem a hobbim. Egy lagzit képtelen lennék másvalakivel végigtáncolni, aki nem a párom. Ő meg közben ül és néz minket vagy mi? Egy-két tánc még oké, de biztos hogy nem így mennne az egész este. Fordított esetben nekem is nagyon rosszul esne a dolog.

2017. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalózkapitány vagy magyarfocista?
2017. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ???
2017. okt. 9. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó hát a "falábú"...vagy akár fabábu karaktereknek is van lelke....

Legtöbben igen is hajlanak a ritmus csábításának apró jeleire:)

Egy kis segítséggel ,-igen is élvezni fogják a táncot .


Ha valakivel táncos mulattságba megyek - tuti nem más sörget-forgat a táncparketten'....


Ha fontos a partnered megtanítod a táncban úgy vezetni,hogy mindenki azt gondolja,hogy ő a tökéletes táncos...


Persze értékelendő a partnerek közötti odaadás mind a két részről .


Ha ez megoldhatatlan ne is menjenek ilyen táncos helyekre együtt.

Ha semmi összhang és akarat sincs akkor felesleges.

2017. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kellemetlen,főként ha a hajlandóság is hiányzik....
2017. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindig nélküle mentem bulizni, így nem volt gond, mert én jókat tudtam táncolni, ő pedig nem unta magát. Nem volt féltékeny, tudta, hogy pasikkal táncolok. Az volt gáz, amikor a szalagavatómon fogta a kezemet, és állt egyhelyben unott arccal, miközben én táncoltam. Irtó hülyén néztünk ki...

21N

2017. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy réges-régi Fantomas-filmben volt az a jelenet, amikor a kalóznak álcázott Louis de Funes a mű-falábával géppuskázta le a rosszfiúkat.


Más most hirtelen nem jut az eszembe. Csoda? :)

2017. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!