Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hétig külföldön van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig külföldön van a barátom. Szakítani fog ha haza jön?

Figyelt kérdés

Sajnos ez a megérzésem.

Kiment külföldre a barátom munkaügyben 2 hétre, de minden nap felhív.

Amikor beszélünk, teljesen undok, kedvtelen, és idegesíti, amit mondok. Előtte semmi baj nem volt. Akármiről beszélgetünk, kigúnyol, kiparodizál, untatom, közli, hogy nem érdekli. AKárhogy kérdezem mi a baja elmondása szerint semmi és én vagyok a rossz, hogy kérdezgetem. Nem értem 2 hét alatt mi változhatott.

Ráadásul életem egyik legrosszabb korszaka van: skizofrén az édesanyám, meglopott, átvert, a nagymamám beteg, a húgom semmibe vesz. Barátaim nincsenek, mert mindegyik lekoptat, akárhogy próbálkozom. Oda megyek beszélgetni, és elkezdik mondani a problémáikat, ha meg valahova beülnék velük, nem érnek rá. Vagy 15 emberrel jártam így 1 hónapon belül. Egyedül édesapám és a párja az, akik támogatnak, de őket alig látom. Bár velük élek egy házban, de nagyon későn érnek haza a munkából, én meg alszom akkor, mert másnap koránkelés az egyetem miatt.

Napok óta nem tudok aludni, az egyetlen támaszom a barátom volt, és most hirtelen senkim sincs. Nem bírom ezt. Hogy lehet ezt kezelni? Olyan ürességet érzek, és nem tudom mégcsak kibeszélni sem. És még számítanom kell szerintem egy szakításra. Ti ezt hogy szoktátok átvészelni?


2017. okt. 9. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most úgysem megy az alvás annyira, próbálj meg az apukáddal vagy élettársával beszélgetni, hátha tudnak kicsit lelket önteni beléd. Vagy esetleg ha segít, megpróbálhatlak én is felvidítani (még ha csak írásban is) :)


28/N

28/N

2017. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szakítani fog, de elég szomorú, hogy nem képes a kommunikációra.
2017. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elég problémás vagy, esélyes, hogy tényleg az agyára mész. Kell ez neked? Olyan ember, aki nem áll melletted?
2017. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak az a baja, hogy kint kell lennie hosszabb ideig, és rohadt nyűgös.

Ő hív fel, tehát érdeklődik.


De az, amiket mond.. hát én nem tudom. A páromtól elvárnám, hogy mellettem legyen ilyen szitukban, még ha távolról is.

Ha tényleg szakít, gondolj arra, hogy jobb lesz neked.

Találhatsz olyan pasit, aki 100%-ig melletted van.

2017. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!