Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Testvérek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Testvérek, és mindkettő tetszik.

Figyelt kérdés

Az egyik egy 19 éves, és lényegében tökéletes...jól néz ki, esze is van, rendes, kedves...csak elérhetetlen. Eddig csak párszor beszéltem vele, és bár aranyos volt velem, tudom, hogy nulla esélyem lenne nála, mert én korántsem vagyok ilyen hibátlan. ő egyszerűen csak egy bálvány...nem merek többre gondolni.

A tesója fiatalabb 2 évvel, és bár nem annyira népszerű mint a bátyja, valahogy közelebb érzem magamhoz, elérhetőbb. Vele is csak párszor beszéltem,ő is elég aranyos, bár kicsit lökött de ez nem zavarna.

Nem tudom, mit tegyek. Mindkettő tetszik valamilyen szinten, és nagyon szar helyzet ez így. Bár az is lehet, hogy én egyiknek sem kellek...sőt, az elég valószínű...mit tegyek? hagyjam őket a francba?

16/L


2010. máj. 28. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le mind2vel! Családban maradsz, nem? :D
2010. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon vicces
2010. máj. 28. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2010. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a fiatalabbnál próbálkoznék a helyedben, ha más nem összebarátkoztok, és a közelébe férkőzöl, így átjárhatsz hozzájuk és nyílt esélyed lesz, hogy elcsábítsd legalább az egyiket :)
2010. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm, esetleg megpróbálom..:) csak nincs túl sok önbizalmam..az gond..
2010. máj. 28. 23:05
 6/10 Tőkésréce ***** válasza:
figyu, mit veszíthetsz, a csajok könnyen közeledhetnek a pasikhoz, tutira nem utasítanak vissza. ki az a hülye pasi, aki elutasítana egy potenciális lyukat :P
2010. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En per pill rosszabb helyzetben vagyok :D ikrek tetszettek meg, szinte teljesen ugyanugy neznek ki.. Nagyon meg kell oket neznem,h el tudjam donteni melyik melyik... AZ egyiknek baratnoje van, es masikkal felvettem neten a kapcsolatot.. De suliban nem tudom melyikre koszonjek ra XD es volt,h elmentem mellettuk, mert emez nem koszont nekem :D ez mar gaz :D
2010. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
háát, szerintem te a bálványba szerettél bele, a testvére már csak olyan "nincs ló, szamár is jó" alapon tetszik. Úgyhogy szerintem felejtsd el őket. :S
2010. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

23:12

potenciális lyuk? micsoda megtiszteltetés...elnézésed kérem,d e nem vagyok R.IBANC

2010. máj. 29. 13:38
 10/10 A kérdező kommentje:

23:28

hát ez durva...ez még rosszabb, mint az én helyzetem :S:D bár ők is eléggé hasonlítanak, azért mégsem ikrek.

23:46

sokaknak ez ugrik be elsőre, de egyébként nem így van. a fiatalabb srác tetszett először, a tesója csak később.

2010. máj. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!