Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nők! Csak a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők! Csak a jó szexért kerestetek már exet?

Figyelt kérdés
Vagy a jó szex mellett akár burkolt újrakezdés reményével? Kort is írjatok légyszi

2017. okt. 11. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nálam mindkettő volt már nem is egy exxel. Jó szex miatt pedig lényegtelen, ex-e, csak jó ember legyen.
2017. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem volt furcsa más ember/ek után újból az exxel lenni? "Úgy" intim körülmények között
2017. okt. 11. 12:55
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Én is dugtam már szakítás után több exemmel is.

Újrakezdési remény nem volt benne egyáltalán, csak szex.

És nem, egyáltalán nem volt fura, számomra sokkal inkább fura, amikor egy idegen nővel először fekszek le.

2017. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és hogy próbáljam meg felkeresni? nálatok hogy kezdődött el a dolog?
2017. okt. 11. 13:01
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Jóhogy.

Van egy exem, már 10 éve, de mai napig kiverem arra visszavisszagondolva, hogy milyeneket keféltünk.

Nem voltunk meg jól, de a szex az valami félelmetesen jó volt.

Évek teltek el, de még mindig visszajártunk egymáshoz.

Neki már majdnem hogy esküvője volt, mégis én dugtam.

Nagyon nen kellett kezdeményezni, mert nyilvánvaló volt hogy a szex miatt nem szakízjuk meg a kapcsolatot.

2017. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,még soha.
2017. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Nem :D Ha valaki az exem, az okkal az exem, a jó szexet meg nem sírom vissza, mert az ember lánya tanuljon meg úgy örömöt szerezni magának, hogy ne sírjon vissza semmilyen szemét karaktert emiatt, mert egy f-sz se ér ennyit, vagy vegyen magának egy Hitachit és minden jó lesz a világban.
2017. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Nagyon jó volt vele, egy évig jártunk össze a szakítás után szexelni. Mondjuk én pluszban még szerelmes voltam belé
2017. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kimondottan szexért nem, de újrakezés miatt vagy csak úgy igen.


Egyet kerestem szexért, akit akartam volna újrakezdésre is, de tudtam, hogy ő újrakezdeni nem akar. Ez veszélyes, de úgy éreztem, hogy csak szex is menne vele, anélkül, hogy nagyon megrázna lelkileg. De ő meg nem állt kötélnek.

2017. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Jim95 válasza:
53%

Hali : D

21/F

18 évesen az akkori exemmel (akivel 8 hónap után szétmentünk) még 2-3 hónapig szexeltünk(eléggé tudta a dolgát). aztán kimondta szex közbe (3 hónap után), hogy "szeretlek"... rájöttünk, hogy egyikőnknek sem jó ez ( főleg neki nem) mert még érzéseket táplált irántam. Azóta csak jó haverok vagyunk.

Nekem nem volt vele egyébként gondom, csak ő valószínűleg reménykedett benne, hogy ez nem csak " barátság Extrákkal lesz" hanem újra összejövünk majd.

2017. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!