Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes ferfiak, nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ferfiak, nők hogy talaljatok meg az egyensúlyt a gyerek meg az új partner közt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Akinek kölke van, az ne rybanckodjon!
2017. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát.. Én nem szeretnék semmilyen egyensúlyt megtalálni olyannal, akinek mástól van gyereke. Valahogy ez olyan nálam, mint a használt zokni esete. Azt se szívesen venném fel más után. Ezzel nem akarok megbántani senkit, csak egyszerűen nem tudnám ilyen nővel elképzelni a jövőt mert zavarna nagyon.
2017. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

#2es attól, hogy a lánynak jött onnan ki valami is, lehet kevesebb mocskost engedett be,mint akinek nincs gyereke.

KérdezŐ: szülők barátok apanapok (láthatások) erre vannak. Akkor csak az új partnerrel kell lenni.

2017. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3-as Nem az a gond, hogy kijött onnan valami, hanem mivel más férfitól van gyereke, az egy örök felelősség és egy folytonos kapcsolati pont az exével is. Másrészt, meg ha egyszer családot alapítanék, biztos nem más gyerekére güriznék, már bocs a kifejezésért..
2017. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

#4 ezt már amúgy is meg akartam kérdezni valakitől: ki az "apa" aki a spermát adta, vagy aki neveli? De ha már itt tartunk, a spermabankos gyerek is megcsalás és mi van az örökbefogadással?

Kérdező: ne kelljen ilyen helyzetbe kerülnöm, de a gyerek az első. Ahogy idősödik, amúgy is több idő marad másra is.

2017. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó:


Bocs, de a vér szerinti apa az az Apa. Bárki más legfeljebb csak nevelőapa lehet. Oszt' az egy elég érthető álláspont, ha valaki Apa szeretne lenni, nem "csak" nevelőszülő.


(Én például régebben nem ódzkodtam volna "gyerekes anyukától", de csak akkor, ha tőlem is vállalt volna gyereket. Csak azért viszont nem álltam volna össze senkivel, hogy csak neki könnyebb legyen az élete - nekem meg csak nehezebb.)

2017. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Apa csak egy van.
2017. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Az összes gyerekecs pasi k.cs.g, dögöljen ek meg a más nőtől való büdös, rohadt kölkükkel együtt.

Le se szarják az új nőt, az cska szexre jó, a volt kölök seggét meg kinyalják.

Disznó mind.


u.i.: ha van itt olyan férfi, aki gyerektelen nőt keres aki vágyik családra írhat.

2017. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 tehát ha egy nő spermabankból szerez anyagot, ami megfogan megszületik és még ember is lesz akkor ez után a donortól követelhet gyerektartást? Másik kérdés a kórházban elcserélt gyerek regényes története után, ha kiderül a turpisság akkor a 8, 10, 20 éven át nevelt gyerek hirtelen egy másik po:cs fattya lesz te meg egy balek?
2017. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
67%-os Akkor te azt mondod, hogy azt kell apának tekinteni aki felneveli a gyerekedet és a vérszerintiség valójában mellékes? Hát megértem, hogy sok nőnek ez az álláspontja.. Így a sok összehozott gyereküket könnyebb rásózni egy balekra. Mert ugye ha felnevelteted mással a gyerekedet, akkor megilleti őt, hogy ő legyen a büszke apa a te felfogásod szerint? Pedig ez nem így megy. Rá lehet tukmálni bárkire a hozott gyereket, de attól még sosem lesz az apja. Az igazi apja a vér szerinti és kétlem, hogy az a szegény gyerek is igazi apjának fogja tekinteni bármikor is a mostoháját, ezt csak ti nők szeretnétek hogy így legyen, de mindig az igazi apját fogja szeretni, kivéve ha az nem tett ellene valami kirívó hülyeséget, de az elég ritka.
2017. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!