Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen meg lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen meg lehet találni az igazit?

Figyelt kérdés

Lehet hogy volt ilyen tipusú kérdés sőt biztosan,de kérlek nézzétek el nekem.Nem találhatok meg mindent.=)


Amúgy ha még úgy is érzi az ember h fiatal és fél az elkötelezettségtől...de tudja h akit megtalált 15 évesen(előtte már volt pár kapcsolata)tudja hogy vele akarja leélni azt a bizonyos hátra lévő időt.azért is mert szinte megérzi..+azért is mert mellette az lehet aki valójában,aki mellett biztonságban és nagyon boldognak érzi magát+és minden megvan benne ami kell.(a veszekedések beleférnek azért)de tudom h szerelmesen bármit mondhatnak+ a 15 éves kor pont az ilyen kamaszkor csúcspont,de ha tényleg tudja az ember h ő Őt akarja,mert más nála nem jobb és csak vele akarja elképzelni a jövőt.akkor kitarthatnak egymás mellett? tudom h sok mindentől függ.mert az idők változnak.de most nem ez a lényeg. köszönöm előre aki rendes válaszokat próbál nekem adni.és bocsánat h nagyon hosszú lett.(= remélem bíztató válaszokat kapok.de őszintét.=DDD


2010. máj. 29. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa az életben. De azt, hogy nálatok mi lesz, azt senki nem fogja tudni itt megmondani. Mindketten rengeteget változtok még jó eséllyel, így könnyen lehet, hogy 10 év múlva már másképp látjátok a dolgokat.

Hajlamos az ember bizonyos helyzetekben azt hinni, hogy valami örökké fog tartani. Főleg szerelmesen. Én is így voltam vele, bevallom őszintén. Aztán rájöttem, hogy változnak néha a dolgok. Még akkor is, ha a változás előtt fél évvel teljes bizonyossággal hittem és mondtam, hogy "örökké".

2010. máj. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem járni egy osztálytársammal. 3 fiú unokánk van. Most lesz az ezüst lakodalmunk. Még mindig csak Őt tudom elképzelni magamnak.
2010. máj. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Őszinte válasz kell? Ne éld bele magad!
2010. máj. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Meg lehet találni az igazit, ennyi idősen is, persze.


Az esély persze csekély, de miért ne lehetnétel pont Te a szerencsés kisebbség? :)

Sok boldogságot!

2010. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán,de nagyon kicsi az esélye.
2010. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy még ha te olyan vagy, hogy ragaszkodsz a másikhoz, és nem csalod meg stb.. azért tőle ezt nem biztos, hogy elvárhatod, mert ez pont a bulizós korszak kezdete, és ott viszont bármi előfordulhat.


Megtalálni meg lehet, de aztán fene tudja hogy meddig fog tartani a kapcsolat. Elég ritka eset lenne ha örök életre szólna.

2010. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami kicsi esély van rá, de nem sok.

NEm azért, mert ennyi idösen nem lehet valaki (mármint mindkettö) elég komoly gondolkodású, hanem mert az emberek változnak az életük sörán - itt gondolok érdeklödési körre, elképzelésekre a jövöröl, stb. A pároknál sok esetben azért nem müködik egy hosszabb kapcsolat (most eltekintve a "szex a lényeg", "jót lehet együtt bulizni/berudni", stb tipusu lényektöl), mert a két ember nem egy irányba változik, és idövel nem tudják a hétköznapokat EGYÜTT elötölteni úgy, hogy valamelyiknek ne kelljen az igényeit visszaszoritani.

2010. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert kívánok, én úgy éreztem hogy megtaláltam az igazit aztán minden tönkrement! Remélem Veled nem így lesz... =)
2010. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ugyanígy érzek. Nem lehetetlen, és remélem, abban a kis %-ban vagyok, aki tényleg megtalálta az igazit. ^^
2010. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is azt hittem, hogy 15 évesen megtaláltam az igazit, de nagy pofáraesés lett a vége. Úgyhogy ne nagyon éld bele magad.
2010. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!