Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 33 évesen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 33 évesen hogy lehet komoly párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép vagyok,sokszor 20 évesnek néznek,jelentkező végül is lenne de ezek mindíg valahogy bunkó pasik.És nem jövök velük össze.Azt nem értem,ha én kiszemelek egy pasit,aki szimpatikus is külsőleg belsőleg is annak biztos hogy nem kellek.Igaz nagyon félénk lány vagyok,elvárom hogy a férfi kezdeményezzen.De csak olyanok jönnek oda hozzám,akik nem tetszenek,a kiszemelt jóképű fickók viszont csak átnéznek rajtam.Hogy lesz így valakim is?
2011. júl. 24. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet lejjebb kéne adni a mércét..-
2011. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig régen lejjebb adtam a mércét,és rá is b*sztam.Most a jóképűt arra értem,hogy nekem megfelel,és nem arra hogy úgy néz ki mint pl.Brad Pitt :D Vannak kevésbé előnyös külsejű lányok(nem akarok megbántani senkit)és olyan pasijuk van hogy az állam leesik,ők mit tudnak?nincsenek nagy elvárásaim de azért nézzen ki valahogy.
2011. júl. 24. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Minél többet ismerkedni. Előbb-utóbb összejön. Az igényekből elég nehéz leadni, ezt az előttem szólónak mondom. Biztos lesz kedvedre való hapsi, a félénkség és a kezdeményezőkészség hiánya viszont nem ugyanaz. Az, hogy nem kezdeményezel, még nem baj. Ha valaki arra érdemes, úgyis odamegy. Járj nyitott szemmel és élj a lehetőségekkel. A 30-as az egyik legszebb, legvonzóbb korosztály. (már ami a nőket illeti...)
2011. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én értelek kedves kérdező.Ez a valóság.Én férfi vagyok 30as, de ritkán kezdeményezek, pedig úgy érzem arany élete lenne egy nőnek velem, mert igényes vagyok,megvalósult és odafigyelő...de mivel sokat égtem 30as korban már nagyon nem viselem jól az elutasitásokat, ezért kell egy kis szemezés előtte, megerősités mielött odamennék lányhoz.
2011. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

33 éves félénk lány? Már bocsi, nem a korod, hanem a koroddal együtt leírt félénkség lehet a gond. 33 évesen már nem lány vagy, hanem nő. Jobb vagy rosszabb. Ilyen korban már ki kell, hogy legyél képezve elefántfogásra is! :) Legyél sokkal bevállalósabb (nem a dugásra gondolok) vállald be a kezdeményezést, és egy-két kaland után tudni fogod a mértéket.


35/F

2011. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A bunkókat meg nem érdekli az elutasitás mert a csajt se tartja olyan fontosnak...és sok esetben a rendes pasik nem kezdeményeznek, mert égtek ők is és mikor ők kezdeményeznek akkor komolyan veszik a dolgot ezért 100X jobban fáj nekik a dolog mint egy bunkónak aki bepróbálkozik aznap 10 csajnál mondjuk, mig a rendes srác csak annál aki tényleg bejőn és nem csak egy alkalmira ...ez a magyarázat.
2011. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnék merészebb lenni,de akárhogy is próbáltam már nem ment.
2011. júl. 24. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sokkal merészebb legyél, csak jelezz.Nem kell oda menj, csak mosolyogj valakire, tedd nyilvánvalóvá tetszésedet.
2011. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is, csak 29 évesben. Nem vagyok rámenős, ha tetszik egy férfi akkor csak mosolyogni tudok, mást nem merek. Valahogy nem az én stílusom a rámenősség. Pedig csinos vagyok, nálam sokkal csúnyább nőknek is jó, rendes férjük, párjuk van.

Ha kezdeményez egy pasi: tapló, macsó vagy nem tetszik.

Érdekes, hogy akik tetszettek, azok nem mertek vagy nem hívtak randira. Pedig nem voltak Bradpittek:D Csak egyszerűen kedves, aranyos férfiak voltak, talán inkább félénkebbek.


Nem fogom lejjebb adni. Annak nem lenne egy csepp értelme sem. Ha már az ember lánya párkapcsolatot akar, ne taplóval éljen vagy olyan pasassal akihez nem vonzódik!


Kérdezővel egyetértek: a nem rámenős nőknek szinte nincs esélyük. Egy nőnek akkor jut pasi ha rámenős:S

2011. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

33 évesen vagy menj te oda - vagy pedig a férfinak legyen egyértelmű, hogy lépnie kell.


Ha ezt nem tudod megoldani, akkor lélekben még 16 éves vagy. Akkor pedig még van időd... :-)


csak már gyerekről ne nagyon gondolkodj így. Mire összejönne a te tempódban és módszereiddel - addigra legalább 43 éves leszel.

2011. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!