Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondja el egy nő az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondja el egy nő az új szerelmének, akit nem akar elveszíteni, hogy ő és családja életformaként gyakorolják otthon a nudizmust?

Figyelt kérdés

Az egyik régi barátnőm egy nudista családban nőtt fel,ez neki normális,otthon náluk mindenki meztelen.A gond az, hogy néhány hónapja megismert egy rendes srácot az egyetemen,akit nagyon megszeretett,mindenben jól kijönnek,de ezt a titkot nem árulta el neki.Fél,hogy elveszíti a szerelmét.

Próbált említéseket tenni a témáról a fiúnak,de a srác hülyének tartja azokat akik életformának tekintik a nudizmust.

Mivel nem akarja elveszíteni a szerelmét mit tegyen? Hogyan mutassa be a szüleinek,testvérének?

Szerintetek valahogy



2017. okt. 12. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Vidd el elötte nudista strandra
2017. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Mégse mert lehet szexuális toltetet visz bele csukott szemmel vidd hozzátok masszirozza meg valaki de ne szexualisan legyen felvezetve es akkor mondjatok amig bevan kotve a szeme hogy mindenki pucer
2017. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne otthon találkozzanak, hanem pl egy étteremben.
2017. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Talán vedd rá a faterodat, hogy dobjon fel egy gatyát, mert nem mindenki kíváncsi a farkára.


Na meg nem is szívesen ülnék le más csupasz segge után semmire.

2017. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Bazeg ez mi mar? Hat legyenek szivesek feloltozni arra az alkalomra ur isten... Kvara nem vagyok kivancsi az aposom lottyedt fa**ara
2017. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg a szüleidnek, hogy amikor felviszed a pasidat, öltözzenek fel! Engem nem érdekel ki hogyan él, de nem ülnék le arra a kanapéra szívesen, amiről tudom, hogy valakinek a csupasz valaga odaszáradt pár perccel ezelőtt. Azt hiszem nem is mennék ilyen caaládhoz...
2017. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Az a csaj aki ennyire őszinte, még a barátságot sem érdemli meg.
2017. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát, én nem hiszem, hogy ettől elveszítenéd. De hogy részéről a családlátogatást azt lesheted, az hótziher!


(Nem mondom, hogy kettesben nagyon ördögtől való ötlet az az otthoni meztelenkedés... de hogy mindennap - vagy pláne vendég előtt????)

2017. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

ez egy igen nehéz , kényes téma. Látom itt sincsenek tisztában a válaszolók a nudista életformával.

Télen könnyebb talán össze szokni a családdal, mert a hűvös miatt csak több ruha van rajtunk mint nyáron. Nyárra meg a sok beszélgetés, csak nem lesz gond.

2017. okt. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez attól függ, a lány folytatni akarja-e a szokást a saját életében is. Ha ő amúgy hajlandó lenne ezután ruhában tölteni a mindennapjait, akkor elég annyi, hogy "Tudom, hogy te elítéled az ilyesmit, de a szüleim ilyenek." Aztán vagy megkéri a családot, hogy húzzanak ruhát a találkozóra, vagy étteremben találkoznak. Szerintem ettől nem hidegül el a srác, ha amúgy jól megvannak.


Viszont ha a lány továbbra is pucérkodni akar a saját párkapcsolatában is, azt valószinűleg nem fogja elfogadni.

Vagyis akárhogy mondja is el, hozzá kell tennie hogyan tervez élni ezután. A lényeg ugyanis ez lesz, nem az ami eddig volt.

2017. okt. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!