Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én bonyolítom túl?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: már szinte egy éve beszélünk, szinte egész nap. Nyár óta igaz kissé kevesdbbet majd elkezdett nem válaszolni az üzeneteimre. Volt, hogy nem voltam pár napot fennt facebookon s már írta is, hogy hiányol. Megint elkezdtünk egész nap beszélni, aztán megint csak látta az üzeneteim és nem válaszolt. Azt írta, hogy imád velem beszélni és, hogy fontos vagyok, de soha (vagy ritkán) kérdi meg, hogy hogy vagyok, hogy hogy telt a napom. Mindig én kérdezek, és az az érzésem mintha nem is érdekelném. Szerintetek megéri így folytatni? Lehet, hogy én reagálom túl, de nem tíz percig nem válaszolok vissza időről van szó.
2017. okt. 12. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért a gépen élitek az életetek?
2017. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából az a valódi ok, hogy hogyha nem érdeklem miért ketes fel újra mikor már úgy érzem, hogy túl vagyok rajta? :/
2017. okt. 12. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ott vagy a pakliban és fenn akarja tartani a lehetőséget, ha nem lesz más. Elég valószínű, hogy csak ezért. Főleg, hogy nem is érdeklődik. Hány évesek vagytok?
2017. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert egy hónapig voltunk együtt, majd haza kellett jöjjek (ő magyarországi én meg romániai), majd nyártól kimennék s ott is maradnák
2017. okt. 12. 19:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 20.
2017. okt. 12. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor így addig sok értelme nincs. Térjetek rá vissza nyáron. Bár, ha nem érdeklődik, lehet el kéne engedni.
2017. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!