Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem és köztem kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és köztem kezd kihülni a vagy?

Figyelt kérdés
7eve vagyunk együtt,27 evesek vagyunk.par honapja hazasodtunk.de valami nem stimmel köztünk.igenyli az ölelest,az összebujast.mondja h szeret es napjaban többször is nyom is egy puszit.de neha ugyerzem nem vagyok nö mellette.dolgozom,vezetem a haztartast.igyekszem jo geleseg lenni,probalok mindig adni magamra meg itthon is ha nem megyünk sehova.de ugyerzem nem ugy tekint ram mintha nö lennek.szex egyre ritkabb,most heti 1 nel tartunk.igaz ö nem az tul fütött ferfi.de felek h ennel is kevesebbre vagyik.nekem peldaul keves.ugyerzem valamit elrontottam.gyakram megnezi a nöket,ami zavat de sose balhezok miatta.ilyenkor meg föleg ugy erzem h nem vagyok eleg.nem tudom hogy tegyem magam kivanotossa.olyan felesegge akihez a ferj siet haza h egyutt legyenek,sokat nevessenek.minden napunk ugyanolyan.beszeltünk mar erröl.de egyszerüen nem erti mi a problema,mert szerinte ugy jo ahogy minden van.ugyerzem hogy az a tipus h összehazasodtunk es innentol nem kell tenni semmit mert örökre együtt leszünk.de en igy gondolom.nem akarom hagyni h szep lassan eltunjon az intimitas.eltunjenek a bohokas boldog napok.mert sztem nem szabad h eltünjön.kezd kiegni a tüz,es lapossa egyhanguva valni az egesz.mit tegyek h eszbekapjon?mit rontottam el?lehet ezen meg javitani?
2017. okt. 15. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 7 évig tökéletesen ment minden, de amint megvolt az esküvő, elromlott a viszony? Ugye nem ezt akarod mondani?
2017. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne csak a munkáról, a háztartásról szóljanak a napjaitok. Szervezzetek közös programot, mozduljatok ki, vegyél csábos fehérneműt, hódítsd meg, küldj Neki napközben üzenet, próbáld kimozdítani ebből a stagnáló állapotból.


Bár ahogy írod, lehet,hogy nem a szex vezérli a férjedet, de egy házasságnak mozgatórugója, és fontos,hogy működjön. Ennyi idősen, pár hónap házasság után főleg.

2017. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de valahogy igy,7honapja hazasodtunk.mintha megvaltoztam volna mert mert feleseg vagyok,kevesebb energiat tesz a kapcsolatba.
2017. okt. 15. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Akkor mondd el neki a problémád!
2017. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
probaltam mindent,van h a fehernemü sem müködik.mert eszre se veszi.üzenet?van h irok es egesz nap megse nezi,olyan a munkaja h sietös,persze visszairhatna ha akarna de nem szokott.ebböl tanulva nem is nagyon zavarom munka közben ha valami fontos inkabb felhivom.mivel tudnam felturbozni a napokat?
2017. okt. 15. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ülj le vele mert ez nem lesz így hosszútávú, ti tudjátok megoldani nem mi:)
2017. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Elmúlt a vadászszenvedély. Ezt kellene újjáéleszteni, például úgy, hogy nem igyekszel annyira mintafeleség lenni, mert ezzel azt is üzened, hogy nélküle már nem vagy az igazi. Legyél lazább, szervezz külön programokat a barátnőiddel, vagyis érezze azt, hogy a házasság ellenére is vonzó, önálló nő maradtál.
2017. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kifogott halat nem etetünk. Ismerős?

Az van, amit írtál. Most már a felesége vagy, örökké együtt, akkor is, ha a kisujját se mozdítja.

Ezt kell vele tisztázni, hogy ez nem így működik. Ha boldogtalan leszel mellette, kielégületlen, akkor az váláshoz fog vezetni. Nem akarsz úgy leélni még 50 évet, hogy nem érzed magad kívánatos nőnek, nincs részed szenvedélyes szexben. Vagy összekapja magát, vagy váljatok el addig, amíg nincs gyerek.

Két dolog lehet: nem akar elveszíteni, és tesz érte. Vagy nem érdekli az se, ha elváltok.

Te meg levonod a megfelelő következtetéseket.

2017. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És mennyi ideig éltetek előtte együtt egy fedél alatt?

Mond meg neki ha hanyagol szeretőt fogsz tartani.

40/F

2017. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elotte 5 evig eltunk egyutt.Ugyereztem jo minden.Itt volt a hazassag es gyereket szeretnek,szeretnenk.ezert estem gondolkodoba hogy valami akkor sem jo.Egy babat nem fog igy kibirni a hazassagunk.Tisztaban vagyok vele mennyire nehez lehet egy gyerekkel es sok jo hazassag is konnyen tonkremegy.Most ugy erzem a babadolog varhat...szeretnem rendbehozni azt ami utkozben elveszett.
2017. okt. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!