Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem mellettem szemez más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem mellettem szemez más nővel? .

Figyelt kérdés
7éve vagyunk együtt.Pár hónapja hàzasodtunk össze.Megvan az öszhang,a boldogsàg...legalábbis azt hittem.3-4 éve volt egy ilyen amikor eskuvore voltunk hivatalosak.a szertartasok alatt is folyton bultak egymast.nagyon zavart de nem akartam balhet.persze kesobb szoltam neki termeszetesen en voltam a hulye mert remeket latok.aztan 1 hete ismet.a masik asztalnal levo csajok kozul lattam h az egyik folyton felenk nez,eleg gyanussa es idegesitove valt.elkezdtem figyelni a parom szemeit es ismet szemezett.Mindem rendben koztunk,nem ertem erre mi szuksege van?nem az a fajta ferfi aki falna a noket.termeszetes amikor megnez egy not nem zavar,mert en is megnezem a noket,pasikat.de azert szemezni???hosszu percekig.tudom valami velem nem stimmel.azota ezen kattogok.inkabb attol felek h egy ilyen artatlan flortbol ne legyen mas.ferfiak szerintetek mit jelent?mit nem adok meg?vagy mi tortenik ilyenkor?jelent nektek ez valamit?volt mar h ilyen artatlan flortbol szex is lett kapcsolat mellett?jobb vigyaznom?
2017. okt. 4. 17:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Te nem csinalsz semmit rosszul, vannak ilyen gerinctelen ferfiak, az ilyeneket ki kell dobni, vagy legalabbis megfenyegetni oket, hogy ha igy folytatja, ki lesz rakva.
2017. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen fèrfi nem èrdemel meg egy normàlis nőt maga mellè.Van felesège ès közben màssal szemezget,hàt undoritò.Szeret e tèged igazàn ?Èrzed azt h szeret?Ki mutassa az èrzèseit iràntad?Habàr mondjuk nem minden ember ojan èrzelmes tipus,szeretnek csak nem èpp olyan hogy ki mutassa.De azèrt vigyàzz vele ès ne bizz meg benne nagyon,mert ha egy tàrsasàgba ahol eggyütt vagytok mer szemezni màs nővel miközben tudja hogy te is ott vagy,akkor mit csinàlhat amikor nem vagy ott?
2017. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Pont ezert irtam h nem olyan no falo ember.gyenged,szeret.sokat bujik,igenyli az osszebujast.a puszikat,ha hazaerek fut elem es felkap puszilgat hogy hianyoztam.de valahol engem is elgondolkodtatott hogy ez most mi volt?!Nyitva tartom a szemem.talan csak bepanikoltam,oktober vegen lesz egy mutetem.6 hetig tiltott a szexualis elet.es valahol be is vagyok tojva mi lesz.akkor lesz ceges bulija is,persze utana diszko a kolegakkal.nem olyan ferfi,de elbizonytalanitott.azt hittem o nem ilyen.es ami aggaszt.nem tudom mi valtotta ezt ki.
2017. okt. 4. 18:10
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Ez eleg nagy bunkosag de nem kell bele latni semmit, a szemezes izgalmas nem mindig tud ellenalni az ember. De ha jol ertem 7 ev alatt 2x fordult elo, egyszeruen ne foglalkozz vele, nincs miert.
2017. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Semmibe sem vesz, és ha lenne alkalma, megcsalna. Hét év ide vagy oda én ezt nem tűrném.
2017. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Beszélj Vele erről őszintén. Mondd meg neki,hogy Téged zavar az,hogy rajta felejti hosszasabban a szemét más nőkön és kérd meg,hogy ne tegye.

Lehet,hogy ez csak ártatlan flört, de az is lehet,hogy amennyiben valaki vevő rá egy adott helyzetben több lesz ennél.

2017. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

De, láthatod, hogy pontosan olyan típus, aki félre kacsintgat. Szinte szó szerint.

Minden stimmel veled, egyáltalán nem normális más nőket bámulni, szemezni velük, ráadásul mellette ültél.

Igen, jobb vigyáznod.

2017. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
a férjed a tipikus gusztustalan fajtába tartozik. vigyázz vele
2017. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

Rengeteg mindent láttam,tapasztaltam az évek folyamán,és valamit leszűrtem.Egy férfi megnézhet más csajt,szemezhet is vele,sőt,flörtölhetnek is,de ha normális,akkor azt a nőt szereti,akihez haza megy.Ha pedig szereti,nem fogja megcsalni.Neked kell érezned,tudnod,milyen ember a férjed.Illetve úgy gondolom,a saját fejedben is rendet kell tenned,mert semmire nem tartod magad.Ilyen kevés önbizalommal nem csoda,ha benne sem tudsz bízni,meg bekattansz.

Amúgy azt aláírom,hogy bunkóság volt a jelenlétedben mással szemeznie,de szerintem túlkombinálod.

2017. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem csoda, hogy ennyi egyedülálló nő van, ha gyakorlatilag azért is egyből szakítanak mert épp nem tette a másik a szája elé a kezét amikor tüsszentett.
2017. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!