Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá, vagy csak az időmet és a lelkemet pazarlom?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nős és 3 gyerek apukája. Én független vagyok és gyerekem sincs. Egy helyen dolgoztunk ez év júliusáig én ekkor eljöttem onnan, mert más munkám lett. Év elején kerültünk "közelebb" egymáshoz, de néhány visszafogott beszélgetésen kívül semmi nem történt közöttünk. Bár többször talákoztunk a munkahelyen és néhányszor beszélgettünk is, és abból, hogy félreérthetetlenül kereste az alkalmat a talákozásokra vált nyilvánvalóvá számomra, hogy akar tőlem valamit... Ezután-miután már félreérthetetlen volt közeledési szándéka felém- egy közösségi oldalon kerestem rá és lettünk itt is ismerősök. Gondoltam mielőtt nyitok felé, vagyis fogadom közeledését, jó lenne többet megtudni róla, tisztán látni, hogy mit is akar.... Kalandot (szeretőt) mert nős, vagy normális (komoly) kapcsolatot mert független. Mert az utóbbi renden van, de az előzőre -korábbi keserves tapasztalatok okán- alkalmatlan vagyok. Ekkor láttam meg, hogy van 3 gyereke, hisz a közösségi oldal tele volt az ő fényképükkel, de a gyerekek édesanyjáról semmit nem találtam. Közös nyaralási fotókon is csak ő volt a 3 gyerekkel. Majd volt egy fotó, amin egy társaság szerepelt és ezen az egyik gyerek hozzászólásából kikövetkeztettem, hogy a fotón szereplő egyik nő lehet a gyerekek anyja, de nem férjes névvel szerepelt, bár ennek sok jelentőséget nem tulajdonítottam, hiszen ettől még lehetnek házasok. Innentől kezdve személyesen nagyon visszafogottan beszélgettünk, általában felszínes témákról, de mindíg kereste a társaságomat, ugyanakkor azt is láttam rajta, hogy fél és nagyon óvatos.... A közösségi oldalon már bátrabb volt, ott konkrét szexre utaló célzásokat is tett. Nem voltam benne biztos, hogy komolyan is gondolja, inkább éreztem ezeket a "beszólásokat" idétlen jópofaságnak szánt közeledésnek, mint valódi célzásoknak. Nem írtunk egymásnak rendszeresen és nem is túl sokat, de ezekre a célzásokra én nem reagáltam, mert amikor személyesen találkoztunk, egész más volt. Koromnál(40) fogva sokat tapasztaltam már a férfi tekintetek értelmezésében, mondhatom, hogy már szinte olvasok bennük, de az ő szerelmes tekintetét, pillantásait ahogy tudott rám nézni, nem lehetett félre érteni... A levelekben általában felszínes témákról jópofiztunk csak, illetve munkával kapcsolatos ugratásokról szóltak. Eleinte csak munkaidőben, aztán néha már munka időn kívül, otthonról is "beszélgettünk" a közösségi oldalon. Személyes találkozásaink pedig inkább hasonlítottak két összezavarodott, idétlen kamasz szerelmes vágyakozásaira... Igazán és egyértelműen nyilvánvalóvá akkor vált számomra, hogy van felesége, amikor tavasz környékén egy reggel egyszer csak hirtelen felkerült a közösségi oldalára egy fotó, egy "ágyjelentről", amin természetesen a feleségével szerepelt, a nő jelölte meg őt és így lett látható az ő oldalán is. Én mint nő mondom, bár ne tette volna fel a nő azt a fotót, mert inkább volt szánalmas a szituáció, mint kiábrándító...A nő láthatóan odabújt hozzá ő viszont félreérthetetlen undorral és közönnyel fogadta. Aztán jött a sok hozzászólás, aminek egytől egyig mind az volt a lényege, hogy a hozzászólók örülnek, hogy ezt látják, mert "Ennek így kell lennie....!" Ekkor vált nyilvánvalóvá számomra, hogy nős, de nagyon nem lehet rendben a házassága ha ez itt és így zajlik.... Egyszer a nyár folyamán aztán megkérdezte tőlem egy üzenetben, hogy "segítek e" neki....A kérdés konkrétan így hangzott: "Segítesz?!" Először nem tudtam, hogy hogy értsem a kérdést, de nem akartam értetlenségemmel esetleg a saját csapdámba szaladni. Gondoltam arra is, hogy nyilván szexuálisan szeretné, ha a segítségére lennék, de valahogy azt éreztem, hogy ez a kérdés többről szól... Úgy éreztem, hogy nagyon rossz házasságban élhet, aminek megmentéséért a felesége még nagyon küzd ő pedig már nem. Nyilván a felesége megérezte, hogy lehet valaki a képben (mint mondtam, elég sokat "kommunikáltunk" a közösségi oldalon így könnyen észrevehette a nő) ezért került fel a fotó, hogy lássam ő van, létezik.... Kérdésére én kérdéssel válaszoltam, és megkérdeztem tőle, hogy: "Baj van?" . Erre ő: "Ja, nincs, csak ha baj van segítesz?! Ez kérdés volt!" Én pedig azt válaszoltam, hogy "Ha baj van akkor igen!" Ezzel azt szerettem volna a tudtára adni, hogy ha rossz a házassága és válásra kerül a sor, számíthat rám... Viszont nem leszek a szeretője és nem akarok egy házasságot -még akkor sem ha az rossz- felborítani. Ezután soha nem tértünk ki erre a témára, de érezhetően egyre inkább ragaszkodott hozzám. A szexuális célzásai megszűntek és maradtak az egyre kedvesebb gesztusok és "jelzések". Én júliusban eljöttem arról a munkahelyről, de utalt rá, hogy "maradjunk kapcsolatban" és bár tudja, hogy nem értek dolgokat, "de nem kell mindent érteni...." Azóta maradtak szakadatlanul a naponta 3-4 óránként(!!!) történő jelzések egymás felé de semmi több... Nem tudom, hogy mit tegyek, mert ez így lelkileg nagyon megvisel. Nem tudom, hogy várjak e rá, mert csak idő kérdése, hogy vége legyen a házasságának vagy csak egy "pótlék" vagyok, addig amíg nem talál magának "valódi" szeretőt, kiutat....?
2017. okt. 15. 20:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Borzaszto ostoba vagy. Errol nincs mit mondani tobbet. Ha nem akarsz az lenni tovabb, akkor kezdj a korodnak megfeleloen viselkedni, mert jelenleg csak egy megvezetheto tinedzser vagy, aki megy a nemi szerve utan.
2017. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Na tessék! Családos apák kúrogatják a melóhelyi powerpuff csajokat. Minek ide iszlám? Minden sikeres faszi háremet tart, b#szki!
2017. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az elejével még talán egyet is értek, de a vége valahogy pont ellentmond annak aminek gondolsz. Abban sem vagyok biztos, hogy végig olvastad a kérdésemet (4 perc alatt?)
2017. okt. 15. 20:26
 4/28 A kérdező kommentje:
1/3-nak szólt a válaszom.
2017. okt. 15. 20:32
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a lián.

Tudod, ha az egyiket már stabilan fogja, akkor engedi el a másikat.

Nem egyszerű dolog válni: nincs hova költözni, a fél fizetését elviszi a gyerektartás, minden második hétvégén gondoskodni kell három gyerekről. Meg kell tanulni mosni, főzni, varrni.

Vagy... Kell találni egy másik nőt, aki szívesen "segít". Oda lehet hozzá költözni, elég stabil az egzisztenciája, hogy meg tudjanak élni másfél fizetésből, és már el tud vezetni egy háztartást. Mondjuk egy független 40 éves...


Aki mellett persze lehet annyi fiatal szerető, amennyit nem szégyell. ;)

2017. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a "lián"-os hasonlat már sokkal inkább helytállóbb, mint a korábbiak... Valahogy én is így érzem! De szerintem legyen annyira "tökös majom", hogy bátran engedje el azt előző liánt ha már nem jó neki -még akkor is ha átmenetileg a földre zuhan- mielőtt az újba belekapaszkodna.Erre mondtam, hogy én nem rongyolok bele egy házasságba... A "mellékes" szeretők pedig benne vannak a pakliban, de ahogy látom, 3 gyerek és a család mellett "rám" is alig jut ideje és nekem még igényeim sincsenek felé, hisz hogy lehetnének. :-)Egy szeretőnek viszont már annál inkább... Majd az idő megoldja...
2017. okt. 15. 20:48
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... megmártaná benned a farkát, a többit te akarod belelátni. Nyilván nem tökéletes a házassága, de mit vársz? Majd ha téged is megun, továbbáll szerelmes pillantásokkal? Ez kell neked?
2017. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdést olvastam el, de azt mondom, várni senkire se érdemes, csak azzal szabad leállni, aki veled akar lenni, és nem várakoztat. Ne pazarold az idődet, mert rövid az élet.
2017. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm BB! Nagyon igazad van....!!!!
2017. okt. 15. 21:31
 10/28 anonim ***** válasza:

"Kalandot (szeretőt) mert nős, vagy normális (komoly) kapcsolatot mert független. Mert az utóbbi renden van, de az előzőre -korábbi keserves tapasztalatok okán- alkalmatlan vagyok."


Ez azért mindent elmond rólad. 40 éves vagy és csak ilyen pasikat fogsz ki... Én ezzel elmennék pszichológushoz, mert ez valami nagyon nagy defekt. Mindenféle bántás nélkül.

2017. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!