Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolat működhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat működhetne így? Én szerintem igen, de lehet az időmet pazarlom.

Figyelt kérdés
Van egy velem egy idős barátnőm, akit nagyon-nagyon szeretek. Nyári szünet előtt kezdtünk el járni.. Egy suliba is jártunk, de nekem el kellett költöznöm a nagyszüleimhez a szomszédvárosba most pár napja. Szóval most egyátalán nem tudunk találkozni.. Csak akkor tudunk, ha elmehetek iskolai buliba vagy délutánba. Én nagyon nehezen tudok nélküle meg lenni, ő a mindenem és úgy érzem ez a tanulásom rovására fog menni, mert nagyon hiányzik nekem. Egész nap csak rágondolok.. Ez működhet így vagy bele kell törődnöm, hogy a számomra tökéletes lány akivel megértjük egymást el kell hagynom?
2013. szept. 2. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha számodra ő a tökéletes és ez kölcsönös, azaz neki is te vagy a legjobb, és ha valóban csak a szomszéd városba költöztél akkor csak meg tudjátok oldani az oda-vissza buszozást, lazább hétköznapokon, vagy hétvégéken. Addig meg van Skype, facebook, telefon. Ha nagyon akarjátok a másikat ezt meg tudjátok oldani. Vagy, maradj a régi sulidban, és kolesz!
2013. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!