Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sablon kérdés, de szeretnék kapni egy kis bíztatást! Írnátok pár sort?

Figyelt kérdés

Véget ért egy komolynak hitt kapcsolatom. Sokminden kiderült a pasiról, eléggé félreismertem, és sokmindent megbántam vele kapcsolatban. Kiábrándultam. Ám mégsem tudom kiverni a fejemből már hónapok óta. Még midnig nagyon vonzz, de meglehet, csak a kinézete miatt. Mert a lelke sajnos nem igazán érdekel már. És az együtt szép napokra is egyre többször emlékszem vissza. Az intimitás nagyon hiányzik.

Ugye ez már nem szerelem? Hogy vészeljem át a magányt ebben a két hónapban, amíg a vizsgáim tartanak? Mert addig nem nagyon tudok ismerkedni. És már hiányzik mellém egy társ. Talán ezért gondolok az exre egyre többször.


2010. máj. 29. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk! Nekem is most ért véget egy komolynak hitt kapcsolatom! És nekem is vizsgáim vannak, én se tudom lekötni magam rendesen!:S De sztem ilyenkor a barátok segítenek ám hogy ne gondolj rá, beszélgess velük elvonják a figyelmedet róla! A sok tanulás mellett csak van rájuk is időd! és foglald le magad a tanulással én is ezt teszem! Eltelik a 2 hónap és észreveszed hogy már nem is gondolsz rá:)
2010. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na halljátok, ha titeket nem köt le eléggé a vizsgaidőszak... Én már azt se tudom fiú vagyok-e vagy lány...


Szerintem meg csak megszoktad, hogy van melletted valaki, és esetleg a testi örömök is hiányoznak, de nem hinném hogy konkrétan az előző barátod az, ami hiányzik neked.

2010. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább koncentrálj a vizsgákra. Az majd le fog kötni. Utána meg itt a nyár, használd ki. Amúgy meg akárhogy bizonygatod, hogy a lelke nem érdekel, igenis érdekel és még mindig szereted, csak magadnak is tagadod.


üdv

2010. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!