Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, egy házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, egy házasságban hogy a feleség kevesebbet keres?

Figyelt kérdés

Mondjuk ti kerestek 300 ezret, a nejetek viszont csak 150 ezret, mert nem rendelkezik diplomával/piacképes végzettséggel.

Tudnátok rá egyenlő partnerként tekinteni ennek ellenére is?


2017. okt. 16. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez akkor is így volt, mikor elvetted, nem? Akkor most hirtelen miért lett ez ilyen fontos?
2017. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked kérdés. A férjemmel mindenünk közös, keresettől függetlenül egyenlőként tekintünk egymásra. Volt olyan időszak az életünkben, hogy én 200 000-et kerestem, ő 0-át, most én 300 000-at, ő 350 000-et. Nem változtatott semmit a kapcsolatunkon
2017. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a feleség. Férj elmondása szerint nem zavarja, de még fiatalok vagyunk, és félek, később kiütközhet, hogy neki köszönhetően élünk ahogy, és nem nekem
2017. okt. 16. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Inkább fordítva nem szokott működni a dolog.
2017. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Pont ezért nem kell közös kasszázni ennyire eltérő fizetéseknél.
2017. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
A szüleimnél működik, de ők már 35 éve házasok. Mindketten diplomások egyébként, csak anyám pedagógus, és a szakmájában is dolgozik általános iskolában, apám meg mérnök, jó szakember, és az ő munkájáért magasabbak a fizetések.
2017. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha felfogja, hogy te is pont úgy küzdesz csak hátrányból, akkor egy szava sem lesz
2017. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én cca. 15x kerestem többet mint a feleségem pedig neki volt magasabb végzettsége. Soha nem volt gond. Most ugye nem keres mert itthon van a babakkal, most se gond.

Nem is értem miért kell a másikat pénzben mérni.

2017. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na de ha fiatal vagy, és problémásnak is érzed a jelenlegi helyzeted, akkor mi tart vissza attól, hogy tanulj, hogy képezd magad? Még ha idősebb is lennél, tanulni sose késő.
2017. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mivel fiatal vagy, még tanulhatsz és kereshetsz annyit.

de most ha szülsz és nem lesz fizetésed, akkor is szarul érzed majd magad?

2017. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!