Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a leggyakoribb okai házasságban ha a feleség félrelép?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Érzelmi elhidegülés.


A nők többsége nem a szexért lép félre, hanem mert jön valaki más, akibe szerelmesek lesznek, aki figyel rájuk, törődik velük, meghallgatja őket.

2016. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Unalom, a pasi nem elég neki. De az is előfordul, hogy fiatal korában nem élte ki magát - ez inkább egy belső igény.
2016. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

A gerinc hiánya, valamint a kommunikációra való képtelenség, amit utána próbálnak a párjukra kenni.

(Ez nem csak nőknél van így, pasik ugyanezt csinálják)

2016. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a kérdést a férfiakról is fel lehetne tenni, nem csak a nők lépnek félre.


Csak a pasik egyértelműen valamilyen szexuális kielégületlenség miatt teszik, a nők pedig a törődés hiánya miatt, ahogy azt az 1-es is megválaszolta.

2016. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért lett az egyes válaszoló lepontozva, de pontosan ezért lép félre egy nő. Az erkölcsi mivoltára nem kérdezett rá a kérdező.
2016. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Girgoy ***** válasza:
46%
Nem feltétlenül. A pasik is szoktak amiatt félrelépni, mert a párjuk érzelmileg nulla vagy negatív. Pedig a nőknek kellene inkább a családot/párkapcsolatot érzelmileg karbantartani, csak ma már ezt is a pasiktól várják el.
2016. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem erről szól a kérdés kedves #4-es. Ha neked nem tetszik, akkor írj ki kérdést a férfiakról is, úgy hátha megnyugszol. Megértem, hogy kellemetlen ezt a témát feszegtni, hiszen ti nők állítólag soha sem szoktatok félrelépni, de talán van akit érdekel ez a téma, azért írtam ki a kérdést.
2016. szept. 8. 15:32
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nem kell fölényes stílust tanúsítanod!


Nem érint kellemetlenül a kérdés, mert nem veszem magara, ugyanis én soha nem tudnám megcsalni a páromat semmilyen okból sem, szóval ezt csúnyán bebuktad.

Az általánosítás pedig mindkét nemnek rosszul szokott esni.

2016. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Igen,a nő akkor lép félre amikor elfeletkezik róla a férfi, elfelejti h figyelni es törődni kéne vele! Es ha (tudom h ez nem jogosít semmire) sok idö után a nő megbotlik mert ez nagyon hosszu idő még eljut ide, felháborodik a "férfi" hogy miért is tette???!!! Magába nem nézve a nőt vádolja, holott nagyrészt ő a hibás! A nőt az érzelmek vezérlik,míg a férfit a sex!
2016. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9-es amit írtál javarészt hazugság.


"A nőt az érzelmek vezérlik,míg a férfit a sex!"


Ez így hülyeség. A nőket nem is vezérli a szex? na nehogy már.. Tudnék erről mesélni... És egy férfi miért ne léphetne félre érzelmi alapon akár? Ebben semmi logika sincs amit írtál, már bocs.

2016. szept. 8. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!