Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás ha egy részeg ismerőse rányomul a nőmre? Lehetséges hogy nem tudtam kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
Tegnap beültünk egy kocsmába a barátnőmmel, nemsokkal utána egy ismerőse meglátta, de seggrészeg volt a gyerek. És elkezdett ott sztorizgatni utána meg ott a szemem előtt elkezdett nyomulni, úgy voltam vele hogy nem csinálok jelenetet ott elég sokan voltak, rábízom a barátnőmre, bíztam benne, de az csak nevetett, meg jókat röhögcséltek, meg ilyenek kezdem szarul érezni magam miatta. Inkább oda se néztem, mert ha meg lecsapom akkor meg a bnőm haragszik be, nembeszélve hogy azt a szerencsétlen még sajnáltam is megütni, plusz kiraktak volna minket, úgyhogy megint jelenet lett volna. A gyerek egyik haverja próbálta elvinni onnan, és már ő is kezdte szarul érezni magát a viselkedése miatt. Mikor elvitték onnan a srácot felálltam, és kérdeztem a bnőmet hogy jön e haza. De már jöttem is el, mert tiszta kínos volt ez az egész nekem. Erre ő engem tett a felelőssé a történtekért, hogy én egy fél világ előtt beégettem ezzel hogy felálltam, és eljöttünk onnan. Feljöttünk az albiba, én visszamentem és elbeszélgettem azzal a szerencsétlennel, de még azt se tudta hogy kire nyomult, sorolt mindenféle csaj neveket nekem, hogy vajon melyiknek lehetek a barátja. Nem bántottam, am sem az én stílusom. A haverja annyit mondott hogy átérzi a helyzetemet, meg jogos lenne ha most szétverném a pofáját, de ha elkezdem ütni közénk fog állni. Nem is állt szándékomban, de szerinte tényleg messzire ment a srác. Most kezd bűntudatom lenni, hogy én voltam a hibás, hogy beégettem szegény barátnőmet, mert ő is mintha csak magával foglalkozna hogy én hogy beégettem, de akkor az én helyzetemet ki fogja megérteni? Szerintem ez nekem csöppet kínosabb volt mint neki . Rosszul kezeltem a helyzetet? Ti mit tettetek volna a helyemben ?
2010. máj. 29. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bnöd hülye...
2010. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
aha, igen, szerintem, ja, én is ezt tettem volna.
2010. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

"Most kezd bűntudatom lenni, hogy én voltam a hibás, hogy beégettem szegény barátnőmet,"


A barátnőd egy ribanc, te meg ne legyél ennyire papucs.

ha nem szakítasz vele, akkor legalább ordítsd le a fejét, hogy miaz hogy te vagy a hibás.

sőt a barátnőd ott vihorászott miközben nyomultak volna, ez nagyon kiábrándító.

meg a csávó is megérdemelt volna egy pofont.

2010. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod! Érdekes a barátnőd viselkedése..
2010. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te normálisan viselkedtél. Azt is csodálom, hogy nem hagytad ott őket kettesben, és kibírtad, hogy ez az alak ott kellemetlenkedjen. Jól tetted, hogy nem ütötted meg, és igen, elég kínos helyzetbe kerültél.

Barátnődnek kellett volna leráznia azt a havert. Hisztis pi***, ha még ezek után neki áll feljebb. Szerintem te egyáltalán nem égetted be szegény (?) barátnődet. 23/L

2010. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
verd meg a részeget akko leszáll rola
2010. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normálisan viselkedtél, barátnőd meg nem értem mit izél. Inkább ő égetett be téged azzal, hogy nem rázta le a srácot...

19l

2010. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Nem hogy nem kezelted rosszul, hanem kifejezett úriember voltál. A minimum az, hogy szépen értelmesen elmagyarázod a barátnődnek, hogy nem kötelező veled lenni, élhet nyugodtan a részeges haverjával, ha a történteket akkora égésnek érzi. És ha megy, hadd menjen, én biztos az ajtót is kinyitnám neki.

2010. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyesen viselkedtél. A barátnőd viszont nem. Nem tudom hány éves vagy,de megfontolt,következetes ember vagy a leírtak alapján. Beszélgess el vele egy kicsit. Kérdezd meg tőle Ő mit érzett volna a te helyedben. Ne érezz bűntudatot.
2010. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem te vagy a hibás, ne vakítson el a szerelem. Röhejes, hogy még bocsánatot sem kért vagy nem magyarázta meg a helyzetet meg abban mi az égés, hogy hazamentetek??? Nem akarom a barátnődet szidni de elég hisztis lehet és kihasznál /szépen szólva/
2010. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!