Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változott meg pár hét alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott meg pár hét alatt?

Figyelt kérdés

Júliusban kezdett a kapcsolatunk kibontakozni. Akkor ő is és én is hosszabb, ám boldogtalan párkapcsolatban éltünk. Mind a ketten szakítottunk az akkori párjainkkal.

Kezdetben minden olyan volt, mint a vattacukorfelhőkben.

Minden reggel zenés szívecskés ébresztő, egész nap viberen ment a pötyögés.

Munka után alig vártuk, hogy találkozzunk.

Isteni csókok, ölelések, szeretgetések.

Aztán egy ideje valahogy más lett.

Nem ír, vagy a igen, akkor is csak alig.

Feljön hozzám, együtt vagyunk, de nem alszik itt, mert idegen a hely...

Aztán nem ír, nem hív.

Kérdeztem tőle, hogy megbánta e, hogy szakított az exével. Azt mondta nem.

De akkor tényleg nem értem, miért nem beszélünk már annyit, miért nem alszik nálam, hiszen felnőttek vagyunk.

Régebben imádta, ha puszilgatom, tegnap azt sem lehetett.

Minden pillanatban azt érzem, hogy az exhez hasonlít. De elmondása alapján ég és föld vagyunk.

Nem merem megkérdezni, hogy mit csinál éppen, mert az exnek folyamatosan be kellett számolnia mindenről. De én nem azért kérdezem, hogy nekem minden perccel számoljon be, egyszerűen csak jó tudni, hogy minden rendben van vele.


Nem hiszem, hogy nem szerelmes, vagy már nem tudom.

Mert szüleim innen 150 km-re laknak. Egyik hétvégén,mikor lent voltam náluk lejött este, csak azért mert hiányoztam neki, és meg akart csókolni. Nem maradt ott, hazament, de ilyet az nem csinál, aki csak szexelni akar...


Nem tudom tényleg... kétségek közt vergődöm, hogy ez most mi?


2017. okt. 24. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tud mit kezdeni az érzelmeivel.

szeret, de vagy az exét, vagy mást jobban.

amikor valaki kétségbe van, akkor viselkedik így. és a kétség, bizony hidd el hogy nem az között lebeg, hogy most vajon veled legyen vagy egyedül...nem nem.

Veled legyen, vagy mással!

hitegetheted itt magad majd h "szerelmes" meg iylet nem csinál stb stb.

de ez egyértelmű jele hidd el h nem tudja mit akar, kit válasszon.

férfiként írom. voltam ilyen cipőben.

2017. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vmi az o fejeben nem stimmt.

Ez a "jajj veletlenul se csinaljak olyat mint az exe" szitu de ismeros:/

nagyon tanacsot adni nem tudok,de probalj meg nem megvaltozni azert h neki jobb legyel.

Nem tudom mennyi idosek vagytok, de en egyszer exembol ugy szedtem ki "dolgokat" h leultunk borozni es egy ido utan kibokte,mert olyankor oszintebb az ember.

2017. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem hiszem el, hogy ezt a kérdést felnőtt ember írta ki. Ezért nem kéne egyik kapcsolatból rohanni a másikba, mert időtök sincs arra, hogy túltegyétek magatokat az előzőn, aztán megy mindig a hasonlítgatás az exhez. Elég egyértelmű, hogy kétségek között van a fickó.
2017. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak hirtelen fellángolást érzett irántad és elmúlt.
2017. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Jajj,ez nalunk is igy van! Vannak hullamvolgyek,amikor lehet,h felszed nocskeket,de attol meg egyutt vagyunk. Most jo idoszakunkat eljuk,erzem,h biztosan csak velem van,masokat leraz ,ha tapadnak ra.

Regebben ideges volt,ha ellenoriztem,h mit csinal...haha


Most o teper nalam,folyton ajandekokkal kedveskedik. Barmilyen programra eljon,ha hivom.

2017. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!