Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott egy hét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott egy hét alatt ekkorát a véleménye?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy foglalt lánnyal 2 hónapja. Találkoztunk kétszer is. Elég erősen vonzódunk egymáshoz, ez nyilvánvaló.

Döntés elé állítottam őt, hogy válasszon: én vagy a barátja.

Múlt héten még azt mondta, hogy ha engem választ, akkor biztos, hogy belém szeret és fél, hogy én nem viszonoznám ezt.

1 hétre rá meg azt mondta, hogy most szerelmes a legjobban a barátjába és engem lezárt már.


Elfogadtam a válaszát, de most ez mi? Kamuzik vagy akkor kamuzott?

Kicsit érdekesnek találom, hogy egyik nap még nagyon vonzódik hozzám és érzi, hogy mennyire belém tudna szeretni, néhány napra rá meg pont az ellenkezőjét mondja.


2013. márc. 25. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A lyányok már csak ilyenek...
2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te kellettél ahhoz, hogy rájöjjön, hogy még mindig mennyire szereti a barátját. Ilyeneknek is lenni kell!
2013. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bisztriz válasza:
Ha egy lány velem így szórakozna, én elmondanám a barátjának hogy vigyázzon rá mert majdnem félrelépett vagy már le is feküdtetek?
2013. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy én kellettem ahhoz? Szerintem, ha valaki szerelmes, oda nem kell bizonyíték.
2013. márc. 25. 14:38
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, de nem rajta múlott!
2013. márc. 25. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy eddig nem jutott eszébe, hogy "mi lenne ha..."
2013. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bezony! Nem volt képes feladni érted a kapcsolatát, valószínűleg most jött rá, h nem tudna a másik nélkül élni. Vonzódott, de nem volt beléd szerelmes, azért ez nagy különbség!

Tartsd tiszteletben a döntését, és ne haragudj rá ezért, csak azt tette, amit a szíve diktált! :)

2013. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
milyen jogon állítod döntés elé, már bocsiii?:D
2013. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hogy hogy milyen jogon? Hetekig beszélgettünk órákig. A végén már titokban, többször is elmondta, hogy nem tudja, mit csináljon, mert nagyon vonzódik hozzám, de fél belekezdeni egy újba. Mit kellett volna tennem?

Én belezúgtam teljesen, nem volt kellemes nekem sem ez az állapot.

2013. márc. 25. 14:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Te kezdtél foglalt csajjal.... :(
2013. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!