Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak tetszik a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak tetszik a barátnőm, aki teljesen meg változott pár év alatt. Mit tehetek? Normális a barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés

Már a gimiben jóba lettünk akkor egy nagyon rossz családba élt az apja verte, az anyja mindenben alátett.

17 évesen ismerte meg a srácot akivel most együtt vannak, ahogy 18 lett már költözött is.

Az elején a srác kihasználta bár ő nem vette észre most boldognak mondják magukat.

Vissza fogott kislányból egy külsőjére nagyon adó nő lett. Kondizik,fut, kozmetikushoz járkál meg szoliba.

Mindig nagyon nőiesen, dekoratívan öltözködik sokszor meg mutatva a dekoltázsát finoman.

Volt hogy kérdeztem tőle miért azt mondja így érzi jól magát de szerintem azért mert így több bókot kap.

Házias reggelit, ebédet,vacsorát készít főz mos takarít, de nem is dolgozik sokat.

A párom hozzá hasonlít, én miért csak hétvégén főzök nálunk kupi van. 12 órázok egy gyárban ha alig van időm aludni, mindent meg csinálni ha engem is eltartanának unalmamban biztos főzőcskéznék.

Nem rég össze gyűltünk náluk 8 an 3 pár és egy-egy szingli lány és fiú.

Egy pároknak kitalált társast játszottunk mi lettünk az utolsók ők meg az elsők, a játék lényege hogy ki mennyire ismeri a párját.

A párom a játék után folyton a sarkába volt, milyen jó ez a ruha, milyen szép a mosolyod, milyen finomat főztél.

A barátnőm meg nekem szólt hogy állítsak már a barátomon mert idegesíti őket.

A barátnőm párja meg mindenki elött megjegyezte hogy foglalkozhatnál a saját nőddel is.


2017. okt. 25. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd viselkedése normális, a párodé nem.
2017. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a hapival van baj

Jobbatérdemelsz

2017. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is többnyire rendeljük a kaját, mert párom vendéglátózik, 16 órákat, vagy még többet nyom, ha úgy van, még hétvégén is többnyire. Ritkán főz, de annak nagyon örülök, ha mégis, de teljesen meg tudom érteni, hogy hulla fáradt és nincs energiája ilyesmire, nekem sem lenne, mert csináltam én is egy ideig és gyilkos. Amit én nem tennék meg, azt a páromtól sem várom el. Örülök, ha végre együtt tudunk lenni, sétálni egy jót, összebújni kicsit, filmezgetni, meg egyebek, eszemben nincs basztatni, hogy kinek a nője csinál ezt meg azt, mert szeretem és annyit várok el, ami ésszerű. Szerintem a párod egy f**@sz és komolyan el kéne beszélgetned vele, hogy akkor mi merre hány méter az ő szemszögéből, mert ez nem normális, amit csinál.
2017. okt. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szólókkal értek egyet. A párod egy bunkó,a barátnőddel semmi baj nincsen. Normálisan jelezte a problémáját.
2017. okt. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dr.LaDePanda válasza:
94%
a pali nem normalis... 12 orazol es nem ertekeli ezt hogy kepes vagy 12 oraban dolgozni + elvarja hogy minden hazimunkat te csinalj... en szerintem nem ciki ha 1 ferfi is a konyhaban tustenkedik. vagy eppen takarit stb stb... a baratnot halal normalis... gondolom jo ideig turhette a bolodsagait de a vegen megunta... en a helyedbe ott hagynam keresnek mast aki ertekeli a jo tulajdonsagaidat es nem csak a szalkat keresi benned... hagyd ott a fenebe... sok sok mas jobb ember is letezik a leirtak alapjan
2017. okt. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen mit is akarsz? Nrm értem, leírtál egy történetet, aminek a hangvételéből leszűrhető, hogy te már eldöntötted, hogy itt ki a jó, ki a rossz, ki az aberrált ki nem. Azt hiszem nincs szükség GYK-ra, hogy nyilvánvaló legyen mi a helyzet...azt meg már végképp nem értem, hogy a kérdés miért a barátnőd viselkedésére vonatkozik, holott nyilván valóan a párod a gyökér. És ezt te is tudod jól, minek kell hülyeséget kérdezni? Tudod jól, mert az írásod stílusából és hangvételéből kiolvasható, hogy te is tudod jól, melózol mint állat és nem értékeli a párod, aki viszont gátlástalanul és kendőzetlenül nyomul egy csajra, akit mivel eltartanak van ideje és alkalma a külsejével foglalkozni, cicomázni. Azt meg végképp nem értem, hogy számunkra miért is volt releváns, a lényegtől mentes rosszcsaládos ge*$#@i fateros, elköltözős rész... A pasid egy gyökér, hagy el, te meg kicsit szedd már össze magad.
2017. okt. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mikor lenne gáz a barátnőd viselkedése? Ha vette volna a bókokat.


Ő szereti a párját, téged viszont k. telibeszar a sajátod. EZZEL kezdj valamit - ha akarsz.


De én egy ilyen nyilvánvaló flörtölési kísérlet után - és ha a barátodon múlik, megfeketeti a csajt tuti - kidobnám a fenébe.

2017. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős. főnökünk felesége tipikus otthon mindent megcsinálós nő, csirkéket tart, kertje van, stb, amúgy nagyon kedvelem, olyan karakter mint én, csak én nőiesebb vagyok, kevesebb házimunkát végzek, többet dolgozom és foglalkozom magammal. A párom régen olyan volt mint én, de mióta ugye az új cégnél van, kezd ő is olyanná válni mint a főniék, ami nem is lenne baj de úgy érzem szívesen feleséget cserélne. Igaz nálunk nem volt ilyen durva szituáció, mint nálatok, de ami volt is elég volt hogy riadót fújjak magamban és odafigyeljek (vertek már így át). Ha a párod ennyire menne, engedd. Bár remélem megtetted már.
2018. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!