Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy srác, ugyanakkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, ugyanakkor megfélemlít a viselkedése, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerintem én is tetszek neki, de még sosem volt barátom. Távolságtartó vagyok az emberekkel, ezen nem könnyű változtatnom, de próbálkozom. Viszont félek, mert nem ismerem eléggé. Szokott bókolni is és én ezekkel a bókokkal sem tudok mit kezdeni sajnos. Persze, nagyon jól esik, hogy tetszem egy fiúnak és hogy miattam van zavarban meg ilyesmi, viszont nem vagyok az a fajta, aki könnyen megnyílik mások előtt. Még csak 2 hete ismerjük egymást. Néhány évvel idősebb is nálam, emiatt is van fenntartásom és azért is, mert egész egyszerűen csak félek a csalódástól.

Tudom persze, hogy így nem lehet élni és változnom kell. Lehet, hogy rinyálósnak tűnök, pedig nem akarok. Csak arról van szó, hogy nekem kicsivel több idő kell kapcsolatok kialakításához, mint a legtöbb embernek. Ha kialakul a bizalom, onnantól megnyílok, de bizalom nélkül félek, hogy átver/hazudik/kihasznál.

Ha elmondanám neki ezt, akkor azzal elüldözném, ugye?


2016. okt. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha normális és érett gondolkodású, akkor nem fogod ezzel lüldözni. Ha elüldözöd ennyivel, akkor annyit is ér!
2016. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki, aztán ahogy reagál már abból kivehető h érdemes-e hosszabb távra gondolkodni vele vagy sem.. amugy a nők is közrejátszanak ebben h sok az átba.szós pasi, mert mondok egy saját példát, minden nővel normális vagyok, mindegyik kijelenti h igazán nőnek érzi magát mellettem, mindenről lehet velem beszélgetni, meg lehet velem jelenni bárhol, ez igy oké is egy ideig aztán a nők meghülyülnek és csak pislogok h mi a f.asz van..?!?!
2016. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még :)
2016. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én semmiképp nem mondanám el neki az egyetlen ütőkártyádat ami a bizalomhoz vezethet. Ha elmondod neki mi történhet? Gondolkoztál már rajta? Tudni fogja hogy csak a bizalmadba kell férkőzzön és megvagy,ugye? Ha viszont nem mondod el? Ha nem mondod el és húzod ,míg nem bízol benne,akkor legalább meglátod megmarad e melletted ilyen hosszan úgy hogy nem kap semmit cserébe,vagy is próbatétel elé állítod.Szerinted melyik a biztonságosabb ,és őszintébb verzió? Az ha kiadod magad,vagy az ha teszteled,próbára teszed a fiút?
2016. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Utolsó, elgondolkoztam azon, amit mondtál és igazad van. Csak attól félek, hogy a végén feladja, mert azt fogja gondolni, hogy csak a barátja akarok lenni vagy ilyesmi.

2016. okt. 1. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon tetszene. Végre egy komoly lány, nem pedig egy kis naív lányka akin mát átment a fele ország
2016. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!