Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hív? Tegnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív? Tegnap este felhívtam, de nem vette fel.

Figyelt kérdés
Tegnap este felhívtam, de nem vette fel. Gondoltam korán lefeküdt, de azóta se hívott vissza. Most fennt van msnen, de nem írna egy smst hogy jöjjek fel, vagy vmi.
2010. máj. 30. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar Veled beszélni. Ennyi...
2010. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos dugtatok és ennyi volt. Miért akarsz vele beszélni?
2010. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen msn patkányoktol ne várj semmi jot.. nekem is van egy ismerősöm aki folyton ott log, telefonon nem lehet elérni csak ott!
2010. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azért mert már nem találkoztunk 2 hete
2010. máj. 30. 11:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem érdekled.
2010. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2010. máj. 30. 11:54
 7/16 anonim ***** válasza:
A srác, akivel én kavarok, nekem se válaszolt tegnap, és azóta sem. :( Én nem fogom keresni ezentúl, szerintem te se tedd... el vannak kényelmesedve. Ha akar valamit és megkeres, akkor válaszolj, de szerintem semmi többet.
2010. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és addig viselkedj úgy, mint egy szingli. :D Ez a pasi is vmi köcsög lehet.
2010. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaj de ismerős!

Hívod, nem veszi fel. Te érdeklődsz, ő leszar. Mindenkivel elvan, msn net sbt, de a párját úgymond elfelejti állandóan.

Az ilyen betegségre jó gyógymód a lapát!

Kár hogy nálam ennél a pontnál még nem telt be a pohár anno.

2010. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze isten óvjon a hisztizéstől, de ezeket hívják úgy, hogy intő jelek. Ha sorozatosan csinálja ezt, és hozzájárul még egy két plusz ballépés is, nagyívben rúgd ki!
2010. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!