Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, mit szólnátok ha az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok ha az a lány akivel találkozgattok elmondaná, hogy skizofrén?

Figyelt kérdés

van 1 fiú, és néha néha találkozgatunk és kezdünk jóba lenni

csak nekem van eza "kis" problémám" és úgy érzem ideje lenne őszintén elmondanom

de ne olyanra gondoljatok, mint ahogy afilmekben ábrázolják ezeket a brutális skizofréneket, hanem nálam annyi, hogy hangokat hallok, kicsit túl parázok néha dolgokat éjjel, mármint beleképzerlek és olyankor nagyon félős vagyok, de nem fordulok ki magamból meg ilyenek

na szóvala kérdés, srácok titeket mennyire zavarna ez??

nem fogok megsértődni egy válaszon sem!úgyhogy kérlek tényleg őszintén válaszolj, nyugodtan írd le ha téged zavarna, nem kell sajnálni vagy ilyenek és aztért azt irni h nem lenne vele gond

köszönöm


2010. máj. 30. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy ez nála mit takar. Mivel eddigi találkozás során fel sem tűnt, ezért nehezen elképzelhető, hogy a későbbiekben olyan nagy gondot fog okozni.
2010. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én megilyednék kicsit.

Bár én nem vagyok fiú.

De sztem ha szeret téged akkor elfogad így is föleg ha mit irtad nem vagy veszélyes.

Sztem ez miatt ne aggódj.

Sok sikert!:)

19/l

2010. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

már írtam, hogy éjszakánként okoz inkább gondot

rossz álomk, álmatlanság, akkor nagyin ideges vagyok, félek, és hangokat épzelek, meg sírok :(

2010. máj. 30. 11:34
 4/27 A kérdező kommentje:

11:33 nak

azért még ott nem tartunk h szertjük 1mást:)

csak ismerkedünk, vonzalom

de úgy érzem el kéne mondanom h döntösn akarja még igy is ovábbi ismerkedést

2010. máj. 30. 11:34
 5/27 0688 ***** válasza:

hát én nemtudom mit szólnék hozzá...valszeg...tényleg nemtomXD

idegesítene hogy pl együtt alszunk és nemhagy aludni mert sír meg álmodik meg hangokat lát...XD látXD

de ezcsak az én véleményem:D

17/f

2010. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Amúgy csak kiváncsiságból kérdezem hogy milyen hangokat hallasz? emberi,állati,tárgyak nyikorgását..stb? És milyen hangosan mennyi ideig tart ez?
2010. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha ezen maradna, elfogadnam. De nekem volt egy baratom a kozepiskolaban, aki teljesen normalis volt ott es kesobb hallottuk, hogy korhazba vittek. Most eros orvossagokon el, meg ilyesmi. Remelem a te eseted jobb! Gondolom orvasnal voltal mar. Mit mondanak ok? Javulhat, rosszabbodhat?
2010. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
de am ez orvosilag diagnosztizált vagy csak utána néztél ?
2010. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

szerintem te nem vagy tisztában azzal, mi a skizofrénia.

amiket írtál, az csak legfeljebb még az eleje lehet, vagy jobb esetben simán csak átmeneti állapot valami problémád miatt,

úgy bírom mikor valaki mondjuk szomorú és azt mondja, hogy "depis", mikor gőze sincs mi az, és hogy mivel jár.

egy sima kis szomorúság felüdülés lenne.


szóval ezt a skizofrénia-dolgot szerintem hanyagold.

én is félős vagyok, nagyon is, de nem skizofrén. -.-

2010. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

kedves válaszolók:

általában énekhangot hallok, mintha egy nagy visszahangos templomban lennék

először halk majd kicsit hangosabb, változo, hogy mennyi ideig tart, ez is éjjel jelentkezik, és általában addig tart mig el nem tudok aludni


továbbá: kezelnek, de annyira enyhe, hogy csak rendszeresen pszichiátert kell látogatnom


hát őszintén benne van apakliban bármeyik , az is hrosszabodhat, de én nagyon igyekszem és akarok "gyógyulni" és próbálom ezeket kontrollálni, az orvosom szerint ez jó és nem vaószinű h rosszabb lenne

2010. máj. 30. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!