Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással talalkozott, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással talalkozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még két éve megcsaltam a baratnőmet( csókolóztam egy lánnyal). Réazeg voltam, tudom nem mentség. Másnap azonnal elmondtam neki majd lassan de megbocsájtott. Közben külföldre költözött és majd nem szakított velem, hogy már nem a régi. Amikor kint voltam nála láttam, hogy tinder le volt töltve és találkozott egy fiúval. Ez két hete történt. Szerintetek mit csinaljak? Próbáljak én is megbocsájtani vagy hagyjam az egészet? Mindent megigért, ahogy szokták..megváltozik,ez egyszeri eset volt, nagyon rosszul erezte magat a talalkozón.(Eddig nem történt ilyen, sőt erre utaló dolog sem.) F24 L21

2017. okt. 28. 02:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyi még hozzá, hogy holnap jön haza hozzám. Szerintetek van értelme megvárni a jövő szombatot(eddig lenne itthon), hogy látom-e rajta, hogy tényleg akarja és megbánta?
2017. okt. 28. 02:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy csal vagy nem hanem az hogy nem vagy mellette.
2017. okt. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Haha... amikor a fécesz visszacsap!


Hát kérlek, azt most hagyjuk, hogy egy részeg csók messze nem egyenlő egy józan tinder-talival.


A lényeg, hogy egyiktek se veszi valami túlságosan komolyan ezt a kapcsolatot.

Üljetek le, azt' beszéljétek meg, hogy akkor most mi legyen: lazábbra veszitek a figurát, szorosabbra, vagy szétmentek?

2017. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szóval akkor én szerintetek nagyobb bűnt követtem el? Megmondom őszintén számítottam rá, hogy ez bekövetkezik egyszer és meg érdemeltem. Csak azt nem tudom, hogyha megbeszeljük a dolgot akkor is van-e értelme tovabb húzni?
2017. okt. 28. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jó neki ez a kapcsolat azért keres mást. Beszéljétek meg.
2017. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te anno elcseszted a bizalmat,azt mondta hogy megbocsájttott-sose fog ezért kacsingat mert benne van az a fránya múlt és amit tettél!Ha akarod ezt a csajt akkor tegyél érte mert elveszíted!Beszèlj vele mond el hogy mi a baj és hogy te mit akarsz...ha együtt akartok maradni akkor most neked kell "futni" és kimenni vele külföldre,mert a távkapcs ebben a szituban nem fog működni!
2017. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

"Szóval akkor én szerintetek nagyobb bűnt követtem el?"


Pont hogy nem.


#3 voltam.

2017. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek, bár hiába beszéltük meg és küzdöttem érte. Múlthéten muszàj voltam szakítani, mert teljesen szart bele az egészbe és csak üres szavak voltak az ígéretek!
2017. nov. 28. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az elején fáj is, idővel be fogod látni, hogy jól döntöttél. Amúgy is, ez a távkapcsolatosdi nem egy túl jó dolog.

Amúgy pedig nincs miért szégyenkezned és nem is kéne annyira ostoroznod magad emiatt a csók miatt. Egyrészt azonnal elmondtad neki, szóval nyomasztott a lelkiismeret. Ez nagy bátorságra vall ám. Sokan nem így tesznek. Te nem csak szeretted őt, hanem becsülted is azt ami köztetek van és őszinte, egyenes ember vagy. Mély érzésű. Nincs ezen mit szégyellni. Olyannyira nincs, hogy bár nem voltunk ott, de engem több nő megpróbál kihalászni egy-egy ilyen szórakozóhelyen..és a számuk csak gyarapodik az illumináltságommal. Én is el szoktam ezt mondani "otthon". Csak az én esetemben annyi a váltás, hogy én nem csókolok vissza amit el is hisznek nekem, merthogy olyan vagyok.

A józan tinder tali teljesen megfontolt döntésre vall. Nem egy pillanat után találkoztak. Előtte beszélgetni kell, sőt még előtt kutatni is. Meg hát felrakni az appot. Ez sokkal trébb, mint az évekkel ezelőtt kósza kalandnak sem nevezhető puszika.

2018. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!