Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » En szakitottam, randizgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En szakitottam, randizgatok is massal, ex-el tarjuk a kapcsolatot. Eddig o nem talalkozott massal, de most igen es megis bant a dolog?

Figyelt kérdés
En voltam az, aki sok ev utan szakitottam, mert megvaltoztak az erzeseim, nem volt intimitas a kapcsolatban, stb. Mint embert, baratot meg mindig kedvelem, szoktunk talalkozni is, mar a kozos kutya miatt is. En elkezdtem talalkozgatni, beszelgetni, ismerkedni masokkal. O azt mondta, neki tobb ido kell hozza. Minap megtudtam, h o is randizott es megis rosszul esik. Ez normalis? Nem szeretnek vele ujra kapcsolatot!
2016. jan. 27. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem szeretnél :D

amúgy nem érdekelne

2016. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na én és még sokan mások pont ez miatt nem tartjuk a kapcsolatot szakítás után :)

mégis mi értelme van most őszintén?

soha nem fog senki barátként tekinteni arra akit régen szeretett és szexelt vele...ugyan már, ezzel csak mindenki magát akarja becsapni.

2016. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, van benne valami, csak 10 ev utan ez eleg nehez. 9 evet eltunk egyutt, fiatalok, szinte gyerekek voltunk, amikor osszejottunk. De hat csak tul leszunk rajta!
2016. jan. 27. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szived mélyén vagyis önértékelésed mélyén, bánt hogy hamar talált olyat aki olyan érzést kellt benne amit te valaha.
2016. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!