Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha így szakítana veletek valaki?

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 2 hétig nem találkoztunk, mert elutazott egy hétre a családjával (én nem tudtam velük menni, mert dolgoznom kellett) plusz elment egy hétre a baráti társaságunkkal, ahova én csak hétvégére tudtam elmenni szintén a munka miatt. Amikor odaértem még kijött elém az állomásra, de kb. ahogy megérkeztünk a többiekhez, azt mondta megmutatja a környéket, elmentünk sétálni és szakított velem. Mondtam neki, hogy önzőség tőle, hogy ezt ilyen helyzetben mondja el, mire ő azt mondta bocsánat, ha rosszul szakított, de nem tudja, hogy kell... Szívesen haza mentem volna és ott hagytam volna mindenkit, de késő este már nem volt vonat, szóval ott ragadtam vele meg a barátainkkal. Egyébként azért szakított velem, mert egy időre ki akartam menni külföldre és azt mondta nem bírná a távkapcsolatot. Ezt megértem, de azt, ahogy szakított nagyon nagy bunkóságnak tartom. Jogosan gondolom így?

2017. okt. 28. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan gondolod így. Elég nagy tiroák.
2017. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem egy szakítást sosem lehet jól időzíteni max a filmekben.
2017. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tud szakítani? Azt azért sejthette, hogy nem javít majd a dolgon, hogy potyára fizettél szállást meg útiköltséget... Így elég nagy parasztság volt.
2017. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írt volna egy sms-t
2017. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát legalább a nyaralás végét megvárhatta volna, de legalább nyíltan eléd állt és szakított, volt vér a pucájában hozzá.
2017. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bunkó volt nem ketseges.
2017. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs bunkósságra, annak eldöntésére hivatalos emberi jogi törtvény.

Fizika törvényei alapján nem volt bunkó.

Egyszerűen csak kretén, de 0%ban bunkó.

2017. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Otthagynàm .
2017. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es: Te matek szakos vagy?? :D
2017. okt. 28. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Red Vixen-nel ne törődj! Nem teljesen épp szegény.
2017. okt. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!