Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha a pasitok elküldené nektek FB-n az N. W. A. -tól a "F*ck the police" című dalt, és azt mondaná, hogy kicsit gondolkodjatok el a szövegen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 15:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
95%

Nem ismerem a számot, de nem is érdekel...

Kb. kiröhögném, nekem ne utalgasson dalszövegekkel, hanem mondja, meg, hogy mit szeretne.

Ezt a "kicsit gondolkodj el"-szöveget kb. 20 éve hallottam utoljára apámtól, amikor valamiért szobafogságot kaptam.

Ma már valahogy nem jön be...

2017. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%
Egyessel értek egyet. Fogalmazza meg maga a mondanivalóját, ne üzengetni meg célozgatni akarjon sz.r zenékkel. Ha arra nem képes, hogy ezt a saját szókincsével megtegye, akkor meg nem egymást keressük.
2017. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Valószínűleg elég férfias nők lehetnek, akik így gondolkodnak, ugyanis klasszikus esetben a nők - születési adottságukból kifolyólag - már egy ilyen eset előtt is tudják diagnosztizálni azt, hogy probléma van. Amennyiben még a dalszövegből sem tudják kihámozni a mondanivalót, hanem a szemükbe kell mondani a dolgot, már tényleg csak őket minősíti.


Másrészt pont a nők várnak egyenes beszédet, akik saját maguk sem képesek erre. Ezért is mennek tönkre a kapcsolatok, mert a nők sosem mondják el azt, hogy probléma van, hanem csak utalgatnak rá, amit a férfi agy természetéből kifolyólag nem képes értelmezni. Így általában csak a végső robbanáskor esik le azt, hogy mi a helyzet.

2017. okt. 9. 16:27
 4/63 anonim ***** válasza:
95%

"Másrészt pont a nők várnak egyenes beszédet, akik saját maguk sem képesek erre. Ezért is mennek tönkre a kapcsolatok, mert a nők sosem mondják el azt, hogy probléma van, hanem csak utalgatnak rá"


Akkor csórikám mit akar üzenni ezzel a dallal? Hogy ő is nő?:D

2017. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

"Akkor csórikám mit akar üzenni ezzel a dallal? Hogy ő is nő?:D"


Nem. Inkább egy elkeseredett próbálkozás arra, hogy a rejtett mondanivaló talán fellebbenti a fátylat a valódi problémáról, amelyet túl fájdalmas lenne élőben hallani. [a nők gyűlölik a kritikát, ezért nyíltan csak abban az esetben lehet a szemükbe mondani, ha az illető felkészült arra, hogy az automatikusan a kapcsolat végét fogja jelenti a nő önérzetének megsértése miatt. Ezért is kényszerülhetnek egyesek ilyen módszerekre, mint amit említettem.]

2017. okt. 9. 16:38
 6/63 anonim ***** válasza:
94%
Fú de gyerek szinten vagy kérdező. Max 15 év.
2017. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%
Simán a nők szemébe is el lehet mondani, mi bajod, csak meg kellene tudni fogalmazni, hogy ne legyen belőle sértődés. Ha enmyit nem tudsz, nem a nőkkel van a baj.
2017. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
94%

"a nők gyűlölik a kritikát, ezért nyíltan csak abban az esetben lehet a szemükbe mondani, ha az illető felkészült arra, hogy az automatikusan a kapcsolat végét fogja jelenti a nő önérzetének megsértése miatt. Ezért is kényszerülhetnek egyesek ilyen módszerekre, mint amit említettem" Tehát kapsz két normális választ, majd kb. kiderül, hogy te vagy az a csávó, aki küldte a számot (btw tipikus, fuck the police, de ha kirabolnak te sírsz majd a legjobban). Aztán duzzogva, kiollózott szövegeket másolgatsz be, hogy milyenek a nők.

Önkritika.

2017. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
90%

[link]



😢😭😢😭😢😭😢😭😢😭🔫

2017. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
96%

Gondoltam valami megható dolog lesz, belenéztem a szövegbe és elkapott a röhögés. Ha nekem valaki ilyet küldene nem beszélnék vele többet.


Jól megy az angol, de fogalmam sincs mit akarsz üzenni neki:) szerencsétlent csak összezavarod ezzel a számmal, na meg rontasz az ízlésén.


Mi lenne, ha valamj egyértelmű számkt küldenél? Pl az elég sokatmondó lenne, hogy "szóljmár, a szivem rég csak egy szót vár, miért kínzol szóljmár, ha te is így gondolod"


Vagy mondjuk a "shut up and let me go" is elég konkrét.


Írd meg mit akarsz kifejezni és keresek neked rá egy számot, amit meg fog érteni, mert ha ezt átküldöd neki, hogy gondolkozzon a zsarukon a négereken meg a drogokon, csak hülyének fog nézni.

2017. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!