Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családi ebédre érdemes barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi ebédre érdemes barátnőm elhívni?

Figyelt kérdés
Még csak pár hete ismerjük egymást, de nekem ő az igazi. Ő viszont azt mondta, hogy egyelőre még nem igazán érez irántam semmit. Amúgy jól érezzük magunkat együtt. Gyakran veszek neki ezt-azt és szoktam egy kis támogatást is adni neki időnként, aminek nagyon örülni szokott - látom a szemében. Munkahelyén a főnöke a barátom és szóltam is pár jó szót az érdekében, azóta előrébb is léptették, amiért szintén úgy érzem, hogy hálás nekem a lány. Én idősebb vagyok nála 8 évvel, de azt mondta, hogy ez nála nem probléma, viszont a szüleim lehet, hogy túl fiatalnak tartanák őt hozzám. Ti mit tennétek?

2017. okt. 28. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
igen
2017. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned :D

Szerintem még mondjuk várni kéne pár hetet mielőtt bemutatod, hogy addig is mélyüljön a kapcsolat. A szüleid miatt meg szerintem ne aggódj. Jó, nyilván azért nekem is számít a véleményük, de az én döntésem, hogy kivel vagyok. Ha te ennyire kedveled azt a lányt, akkor biztos ők is fogják.

2017. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szabad tudni hány évesek vagytok?
2017. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdemes hát.

Szüleid nem szerepelnek kapcsolatban.

2017. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Munkahelyén a főnöke a barátom és szóltam is pár jó szót az érdekében, azóta előrébb is léptették, amiért szintén úgy érzem, hogy hálás nekem a lány."


Megyek hányni.

2017. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM.


Nekm szar lenne. Kedvelem a családom, de egy idegennek nem feltétlenül lenne egy jó élmény az amit én már megszoktam, sőt várok is. Öregapám '50-es évkbeli sztorizgatása, nagyanyám Sorosozása meg Orbánozása, anyám már-már tökéletes brit arisztokráciára jellemző udvariassága és szívélyesség (amúgy nem ilyen, csak az összjöveteleken, de nem sznob értelemben ott sem), a férjének munkahelyi sztorizgatása, öreganyám mindig előhoz egy sereg fete-fehér fotót, "az ott Tiberius bácsi az erdélyi rokon, ott van Nick-nack bácsi a téli ruháiban, az ott dédapád miután hazajött a frontról, aztán összevesznek, hogy azon a képen nem leht a Farkas Gizi a Gortem Sanyi felsége, és különben sem Farkas Gizi hanem Klein-leány és a felesége a Gortem bácsinak a ragyás Tibi öccse aki mindig vicces sapkát hordott.


Szóval inkább nem. Hacsak nem olyan őrült, hogy ez bejöjjön neki, és segít nekem a rjtvényfejtésben mikor félúton megunom a dolgot és nekiállok megfejteni egyet amíg a sztorikat hallgatom.

2017. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel számára nem vagy (még) komoly neki, nem.
2017. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval van egy lány, akinek nagy sz_rt se jelentesz, hiába is tolod, karrierben, pénzben - nem fog ő sohasem hozzád, meg a családodéhoz tartozni.
2017. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!