Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhúzza a barátnőd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhúzza a barátnőd egy haverja felsőjét, fiúk ez tényleg felháborító?

Figyelt kérdés
Leöntöttem olajjal a felsőmet úgy hogy kaptam a haveromról egy ruhát a felsői közül. Sima egyszerű fekete feliratos vastag pulcsi. Mosás után vissza adtam neki. Viszont az nap abban mentem haza a páromhoz aki észre vette,hogy férfi felsőt hordok. Elmondtam neki hogy miért és hogy kölcsönbe kaptam. Mutattam a szatyorban az olajos ruhámat is. Amit amúgy max itthonra tudok csak hordani már. Mindegy is,a lényeg hogy ezen a barátom felhúzta magát és rám parancsolt szinte,hogy azonnal öltözzek át! Utána még azzal is szekált,hogy pasi illatom van. Aztán majdhogynem meglettem vádolva,hogy megcsaltam és a piszkos felsőm csak egy ócska ürügy. Én nem tudtam,hogy ezzel akkora bajt okozok. Ti megértenétek azért a helyzetemet? Vagy a barátomnak tényleg igaza van és ez felháborító? Nem kértem még bocsànatot tőle,hiszen nem tettem semmi égbe kiáltó bűnt.
2017. okt. 28. 23:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy ezt a felnőtt kategóriába akartad írni?
2017. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Azért legyünk őszinték, az ő szemszögéből nézve egy elég gyanús történettel álltál elő, hiába ez az igazság.
2017. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen,mivel 20 évesen nem írhattam a tini kategóriàba mert ott is gond lett volna. A barátom meg 24 éves ő is már felnőtt. Lehet ez nem egy hű de nagy probléma,de baj hogy ki írtam a kérdésem? Ha nem tetszik nem muszáj vàlaszolni 1-es :)
2017. okt. 28. 23:40
 4/28 A kérdező kommentje:
Aha, csak ő tudja,hogy ezt a haveromat inkább barátnak nevezném..már évek óta ismerem. Ők még nem ismerik egymást, találkoztak..csak köszönő viszonyban vannak..inkább így mondanám. De nincsenek titkaim,mindig mindent elmondok a barátomnak.
2017. okt. 28. 23:42
 5/28 anonim ***** válasza:
36%

Én megérteném (részben). Csak nem fogod leönteni szándékosan a felsõdet olajjal egy ürügy miatt, ez elég buta elgondolás volt tõle. Lehet, hogy az is zavarta, hogy mit csináltál egyáltalán a haverodnál? Hogy sikerült az olaj baleset? Így tényleg hiányosan van elmesélve a történet, a barátod nem tudhatja, hogy történt ez.

Mindenesetre akár hisztis barátom lenne, akár nem, én nem jelentem volna meg nála más fiú pulcsijában (nem azért mert megcsalás-gyanús, de érzékeny lehet rá, és biztos zavarja az illatom, meg ilyesmi), tehát semmi nagyügy nincsen abban, hogy hazamegyek átöltözni.

2017. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
És ezért nem értem miért lenne felháborító az ő szemében amit tettem. Mindig azt mondja bízik bennem,sőt sosem volt kérdés. Bízunk egymásban. Aztàn erre tessék!
2017. okt. 28. 23:44
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Vannak az életben félreérthető helyzetek, ennek ellenére szerintem a barátod túlreagálta. Féltékeny. Nem kell bocsánatot kérned olyan miatt, amit nem tettél meg. Ha lenyugodtak a kedélyek, azért beszéljétek ki, hogy érezze, nincsen takargatnivalód.
2017. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
#6 Nem csak bizalom kérdése, de zavaró lehet, hogy ott szagolgassa más férfi pulcsiját. Ez olyan, hogy törõdsz a megjelenéseddel is, amikor a pasiddal találkozol, nem lesz elájulva a látványodtól, ha más férfi pulcsijában lát.
2017. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ing volt ráadàsul rajtam!

Palacsinátat meg prószát csináltunk. Segítettem neki, a polcról vettem elő az olajat de nem volt rajta a kupak én meg úgy vettem le hogy egyenesen kiburítottam a felsőmre a felét. A nyakamba ömlött tulajdonképp. Röviden elmondtam a barátomnak is. Szerintem mindent elhitt először,nem hazudtam neki semmiben. Később kezdett el "szekálni" és mérgelődni. Amúgy csak úgy talàlkoztam a haverommal, néha összefutunk a városban vagy találkozunk egymàsnàl. De amióta barátom van csak én megyek hozzá. Ő nem vendégeskedik nálunk.

2017. okt. 28. 23:49
 10/28 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy az zavaró volt. Mármint az illatot hogy lehetett érezni a felsőmön. De butaságnak tartottam,hogy ezen lovagolt kb félórán keresztül. Felesleges dolgokon túráztatta az agyát.
2017. okt. 28. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!