Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő megnéz egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megnéz egy férfit akkor a férfiak sokszor jönnek azzal az ócsárlással hogy "mekkora r! banc, hiába minden nő k-rva" és társai, de ha egy férfi néz meg egy nőt akkor az természetes, nem felháborító ez?

Figyelt kérdés

Pl az én barátom is ilyen, ha már egy filmben van olyan jelenet, hogy a nő nem cselekszik helyesen, már rögtön: "Hiába, minden nő k-rva" mert ezt hallotta egy filmben és jajdemenő vagy mi. Ráadásul úgy mondja hogy ott vagyok mellette és eléggé zavar, ilyenkor azt szoktam kérdezni: anyukád is? És azt mondja igen.


Van erre valami szöveg hogy vissza lehessen vágni?



2013. aug. 26. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre nem nagyon lehet vissza vágni , mert iq -t nem tudsz a fejébe verni. Szerintem gondolkozz el a továbbiakon. Engem ha megnéz egy nő nem az jut eszembe, hogy megkkora riban.c hanem hogy milyen jól esik. Ez természetes emberi tulajdonság.... ilyen alapon kösse be a szemét minden nő ? ? ? Ne már . Ha a kedvesem is megnéz egy jó pasit még valahol örülök is neki hiszen jól működnek a hormonjai az érzékszervei és az ösztönei. ehhhh ! emberek.
2013. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van erre valami szöveg hogy vissza lehessen vágni?"


Aha hogyne. Szarj az ablakom alá, és még tőlem kérj vécépapírt...

Egyébként meg evolúciós oka van: a férfi gyárilag úgy van megtervezve hogy kész legyen a párzásra akár X nősténnyel is, míg a nőnek csak egy illetőtől lehet gyereke. Ez ellen teljesen fölösleges kapálózni.

2013. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kérdésem az, hogy neked hogy a bánatba sikerül megtűrnöd magad mellett egy ilyen szexista kis csöveskukoricát?
2013. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Nem azt kell ilyenkor kérdezned tőle hogy anyukád is az, hanem azt hogy én is az vagyok. Ha azt mondja igen, mond neki hogy fel is út le is út, de valószínűleg nem mondaná azt, mert tudná hogy mik lennének a következményei. Ha meg azt mondja hogy nem akkor jöhet a többi...
2013. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!