Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon nem jelenik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon nem jelenik meg a megjelölt közös képünk. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy fura dolgot vettem észre. Néhány hónapja kitettem egy közös képet, amit az én és az ő ismerősei is láttak Facebookon. Aztán most azt vette észre az egyik ismerősöm, hogy a srác adatlapján már nem láthatóak ezek a közös fotók, de én továbbra is látom az ő adatlapján.


A jelölést nem törölte. Hogy lehet, hogy csak én látom? Lehet én állítottam el valamit? Vagy ő szedte le valahogy?



2017. okt. 29. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő beállította úgy, hogy nála ne látszódjon. Te meg azért látod, mert te tetted ki, tiéd a kép. Ennyi.
2017. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de én az ő adatlapján a megjelölt képei között úgy láttam, mintha kint lenne. Lehet a megjelölt képek láthatóságát módosítani?
2017. okt. 29. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Be lehet állítani hogy csak neked látszódjon... Szar ez.
2017. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állította be h csak te láthasd. Sunyi módszer
2017. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oh a szemét mindenit! :(
2017. okt. 29. 11:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos én is arra tippeltem, hogy manipulálhatta a képek láthatóságát. Úgy tűnik beigazolódott a gyanúm. Valóban sunyi és szenya dolog az ilyen...
2017. okt. 29. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy beállította, hogy te lásd, VAGY ha az ismerősöd neki nem ismerőse, lehet hogy úgy van beállítva a barátod képei, hogy CSAK az ő ismerősei láthassák.

Ha az adott ismerősöd neki nem ismerőse, ebben az esetben nem látja a képeit.

2017. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hm. van egy közös ismerősünk, akit megkértem, hogy töröljön engem, és mondja el, hogy mit lát a fiú adatlapján.

a közös ismerős nem látta a képeket kint az oldalán. egyiket sem (pedig volt vagy 5-6, amit anno még a srác ismerősei is belájkolta - olyan über cukik voltunk.)


szóval egyre inkább kezd úgy tűnni, hogy ezeket a képeket csak én és az én ismerőseim láthatták. az övéi már nem. nem tudom miért csinálta, csak a legrosszabbakra tudok gondolni...


eddig nem tudtam, hogy a megjelölt képeket is lehet buherálni, ezért is próbálta m minden lehetőséget számításba venni.


- reméltem, hogy én állítottam be valamit - viszont minden képem olyan, hogy ÉN lássam és a MEGJELÖLTEK ismerősei - így kétlem, hogy itt állítódott volna el valami.


- mivel láttam a képeket az adatlapán, így kizártam azt, hogy törölte volna a közös képeket (úgy, hogy közben még együtt voltunk)


- egy valami maradt: láthatóság módosítása :(


szomorú

2017. okt. 29. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Nekem is így van beállítva.
2017. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt. Azzal a különbséggel, hogy az én oldalamon nem jelentek meg az ismerőseimnek a párom által kirakott közös képek. És én vettem észre, a párom nem foglalkozik ilyesmivel. Megtaláltam a beállítást, visszaraktam arra, hogy az ő és az én ismerőseim is lássák a képeket.

Egyébként az a legjobb, ha mindketten raktok ki ilyen képeket, nem egyoldalú. Teszteld le, hogy ő hajlandó-e képet kirakni (persze, ha még együtt vagytok).

26N

2017. nov. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!