Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon nem jelenik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon nem jelenik meg a megjelölt közös képünk. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy fura dolgot vettem észre. Néhány hónapja kitettem egy közös képet, amit az én és az ő ismerősei is láttak Facebookon. Aztán most azt vette észre az egyik ismerősöm, hogy a srác adatlapján már nem láthatóak ezek a közös fotók, de én továbbra is látom az ő adatlapján.


A jelölést nem törölte. Hogy lehet, hogy csak én látom? Lehet én állítottam el valamit? Vagy ő szedte le valahogy?



2017. okt. 29. 11:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Másfél évet voltunk együtt. Az elmúlt egy évben készült (általam megjelölt) képekről tűnt el (bár én továbbra is úgy láttam, mintha kint lenne minden közös fotó az adatlapján).


Barátnőm törölt engem a facebookról, így úgy látta a fiú adatlapját, ahogy a srác legtöbb ismerőse.


Fura ez az egész. Amikor egy éve posztoltam a cuki fotókat, akkor biztosan láthatta az összes ismerőse azokta, hiszen szétlájkolták. :/ Erre eltűnik.


Mindenesetre ez csak a jéghegy csúcsa volt. Nem tudom, hogy szándékosan manipulálta meg az adatlapját, vagy a facebook "tréfált" meg - mindenesetre érett már ez a szakítás dolog. Így, vagy úgy.


Utólag kiderült, hogy Kapcsolati státuszunkat is csak én láttam az ő adatlapján.

Az enyémen pedig úgy volt kint másfél évig, ahogy anno együtt, két hónap után beállítottuk. :(

2017. nov. 13. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!