Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letudom győzni valahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letudom győzni valahogy a féltékenységemet?

Figyelt kérdés

Elsősorban segitségért fordulnék ide,a leoltos üzeneteket köszönöm,de nem kérem.

Férjem szeptemberben Angliába utazott,szeretnénk mi is utána menni.

Londonba kezdett ismerösöknél,de ott nem igazán úgy alakultak a dolgok ahogy terveztük tovább ment vidékre.Itt is ismerősöknél van,de itt sem fényes a helyzet.

Még munkája nincs fix,csak pár napokat dolgozik hetente.

Egy házaspárnál van.

Ami aggaszt hogy elég sokat vagyis mindig a nővel van összezárva,nem tagadom sokminden átfutott már az agyamon.

Tudni kell hogy a nő mostani párja is házas háromgyermekes családapa aki elvált miatta.

A történethez az is hozzátartozik hogy mi 2016-ban külön váltunk mert a férjem majdnem megcsalt elötte 10 évig az életem is rátettem volna hogy sosem csalna meg,nem tenne ilyet,de azóta állandó kételyek vannak bennem.

Ez folyton rám tör kisebb-nagyobb megszakitásokkal.

Nem birtuk egymás nélkül a külön töltött idő alatt is folyton egymást akartuk.

De ez időről időre probléma és persze engem is zavar,neki sem jó hogy nem bizom benne de mély nyomott hagyott bennem a dolog.

Szeretem őt,de nincs bizalom.Olyan szintü összeesküvés elméleteket tudok gyártani hogy vicc,komolyan.

Tehetek valamit hogy ez megváltozzon?


2017. okt. 31. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkiben nem tudsz bízni vagy csak benne nem?
2017. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Benne

Másban akik közel állnak hozzàm igen.

2017. okt. 31. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.

Nézd meg kérlek ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Foglalkozz önismerettel és önszeretettel.

2017. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Meg fogom nézni!

2017. okt. 31. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy majdnem megcsalt?


Ebben az esetben hülyeség, hogy önbizalomhiányból fakad...írta is, hogy 10 évig vakon megbízott benne, de történt az az eset. Ezek után már én is kételkednék, bár én nem bocsátottam volna meg.

Te döntésed volt, hogy a "megcsalás" után újra befogadtad. Nem mondom, hogy fog történni bármi is...de mást nem tehetsz, minthogy bízol benne.

Miért ment ki egyedül külföldre. Miért nem mentetek vele? (gondolom gyerekkel)

2017. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 dolog

1 majdnem megcsalt: Mit kell ezalatt érteni? A majdnem az nem.


2. Nekem úgy tűnik, elég sok dolgot tudsz a kinti életéről , és a házaspárról. Ha meg akarna csalni, nem mondott volna el ilyeneket sem már eleve neked, h a "nő mostani párja is házas háromgyermekes családapa aki elvált miatta. "

2017. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nem csalt meg,csak megingott anno.

A másik:

Akiknél van azok én ismerőseim,nem ő mondta el a dolgokat hanem tudom róluk mert ők is itt éltek,bár nem voltunk semmilyen viszonyba csak ismerjük egymást.

2017. nov. 1. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!