Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nevét nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mcrgt2 kérdése:

Barátnőm nevét nem tudom segitenétek valahogy?

Figyelt kérdés
Az van hogy barátnőmnek nem tudom a nevét ez ugy tötént hogy távkapcsolatban összejöttünk és csak azt mondta hogy "keresztnév"hívják. mikor mondtam hogy mongya már el a nevét akkor azt mondta csak ha majd találkoztunk akkor és nemsokára egy éve egyutt vagyunk de még nem tudom majd nemsokára el akarok menni hozzá mert most lenne alkalom rá hogy el tudjak menni de akkor is idegesit hogy nem tudom a nevét állitólag van instagramja ahol kint van a teljes neve de nem találom :D, meg tudom az email cimét a telefonszámát ami nem érvényes csak viberen azt használja és azért tettem fel ezt a félig törtébet mesélés,kérdést hogy nem tudtok-e valami olyat amivel ki tudnám deriteni mi a teljes neve :D ? Normális válaszokat előre is köszönöm.
2017. febr. 16. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, feldobtad a napomat! Nem ismersz semmilyen barátját, rokonát akitől megkérdezheted?
2017. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
id. Kovács Béla
2017. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lakik közel azért kérdtem hogy nem tudtok e segiteni hogy van e valami olyan program vagy oldal ahol lenyomozhatom
2017. febr. 16. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehezen.

Instagrammon próbáld megkeresni keresztnév+képek alapján.

2017. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen de egyszerüen nem találom pedig állitólag van neki és szüni is tudom az embereket az által hogy nem szereti macskákat a nyakláncot fülbevalót kékszemű és iphone 5je van de igy se találom és nem tudom miért nem
2017. febr. 16. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Ird le privatban amikez tudsz rola, megkeresem neked.
2017. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Személyiség jogok miatt, nem hiszem hogy lenne ilyen program. De! Én lakcím és keresztnév alapján már találtam meg embert facebookon például. Vagy ha tudod az email címét...azzal is meg lehet találni embereket..
2017. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
google-ba ird be az email cimet, telefonszamat hatha kiad valamit. esetleg facebookon ha nem a sajat neve van kiirva, de megtudod nézni az ismeroseit akkor talan ott tudsz kutakodni. van testvere? kerdezd meg es keress ra ott. hatha egy a vezetéknevuk. vagy az egyik képét illeszd be google kepkeresobe, ugy lehet kidobja az instajat
2017. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj privit segitek megkeresni!
2017. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetnéd tőle még egyszer. Az, hogy az elején nem mondta el, érthető. De már elvileg együtt vagytok egy éve, nem? És csak illene tudnod, kihez készülsz ellátogatni. Ha az ismerkedés óta nem volt téma a neve, akkor nyugodtan rákérdezhetsz még egyszer.
2017. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!