Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vonzódok a fönökömhöz?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vagyok zavarodva szóval hozzátok fordulok segítség reményében.Először is 3éves párkapcsolatban élek és szeretem a páromat teljes szívemből.Mikor a jelenlegi munkahelyemre kerültem már rögtön megkörnyékezett egy srác ,nem tudtam hogy ő a műszakvezető helyettes.Mindig elbeszélgettem vele aztán a karácsonyi bulin felkért táncolni ,éreztem a gyomromban valamit amit nagyon nem akartam ,onnantól kezdve nagyon sokat beszélgettünk titokban is a közösségi oldalakon.Probléma csúszott be a párkapcsolatomba és szakítottam a párommal.Egy nap munka után elmentem a müszakvezető helyettesemmel ebédelni és sétálgatni majd a nap végén megcsókolt ,és nem tetszett.Ami nagyon meglepő volt mert már nagyon régóta játszottam ezzel a gondolattal és vágytam rá.Én le is zártam ezt az egészet mivel neki is barátnőhe és gyereke is van.A barátommal kibékültem és azóta is minden a legnagyobb rendben van köztünk.Ráadásnak oda hoztam hozzánk dolgozni így mindkettőnknek ő a fönöke.Egy hete kb megint furán éreztem magam a társaságában és megunt egyre többet gondoltam rá ,és észre vettem hogy ő is ,poénkodott azzal amit régen csinált megint elvétve hozzám ér ,rám mosolyog.Tegnap elég nagy balhéba keveredtem munkában és kiborultam oda hivott az irodához és ott vigasztalásból megölelt majd mikor elköszönt hosszasan fogta a válam és éreztem hogy ő is arra gondol amire én.Tisztába vagyok azzal hogy ő nem szereti a párját ,de én viszont igen ,belé pedig nem vagyok szerelmes ,de valami megis vonz felé ,pedig már megtapasztaltam hogy nem tetszik.Ilyen amikor vonzodik egymáshoz két ember?A fönököm..Mit csináljak?Segítség!

2017. nov. 1. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Wall of text.
2017. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, légy korrekt. Szerintem te is tudod, mi a helyes, elvégre azt állítod, hogy szereted a párod.
2017. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légy bátor.
2017. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A testi vonzalmat sok apró dolog kiválthatja. És a legtöbbet hagytad is megtörténni, csak hogy véletlen se legyen könnyű dolgod.

Azt fontos tisztán látnod, hogy egy dolgot nem tudd a párod megadni neked: a változatosság izgalmát. Minden más orvosolható. Amikor közelebbi kapcsolatba kerülsz a másik nemmel és nincsenek felállítva az élet határok, pl közösségi oldalakon cseteltél vele, ami elég intim helyzet, akkor elkezdesz vágyakozni rá. (a szomszéd nője mindig zöldebb effektus)


Első lépésként tudatosítanod kell magadban azt, hogy miért a pároddal vagy. Ez nagyon sok embernél kimerül annyiban, hogy mert "szerelmes". De komolyan! Kell lennie valaminek ami kiemeli őt a férfiak masszájából, amire azt mondod, hogy 10 másik férfiért sem adnád! Ez pl. nálam a bizalom-őszinteség. Az a fokú nyíltság, ahogy beszélgetek magamról, és tudom, hogy megért, nem ítél el, és mindig az én oldalamon lesz, az valami hihetetlen erőt ad.


Na ha ezt sikerül kigondolnod, akkor jön az ideál kép lerombolása. A főnököd a fejedben mint valami ideális partner jelenik meg. Nincs hús-vér valója. Illetve akivel megismerkedtél, azzal érezted is, hogy vele nem működne. Sokkal inkább az elméd vágyja az új ingereket. Úgyhogy halandó férfivá kell tenned fejben is. Biztos vannak olyan emberi szokások, amik neked kiábrándítók, pl. böfögés, lábszag, reggeli rossz lehelet. Amikor el akarsz kalandozni, akkor csak gondolj bele, hogy a főnököd reggel milyen szájszaggal ébredhet, vagy milyen amikor ebéd után bedobja a sörét és úgy böfög mint egy kocsis. Társíts hozzá idegesítő szokásokat, mondjuk, hogy kötözködne veled valamiért, mert idegesíti amit csinálsz.


A harmadik lépés pedig a pároddal megerősíteni a kapcsolatot, a főnököt pedig szépen kizárni az intimitási körből. Ne érjen hozzád, ne nézzetek össze, ne csetelgessetek stb. Tudatosítsd, hogy neki van családja, velük a helye. A nőjét szeretgesse, ne téged. A pároddal pedig minél több pozitív élményt gyűjteni. Tegyétek azt ami boldoggá tesz, ami erősíti a kapcsolatotokat. Mozduljatok ki többet. Randizzatok megint, beszélgessetek egy csomót, a kapcsolatról, a világról...


Én 1x ezt végigcsináltam ennél sokkal rosszabb feltételekkel. És túlléptem rajta.

2017. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak tudnám hogy miért ilyen könyüvérü, nem tudom hogy mit akarok , nincs bennem tartás, nem ismerem és mondok nemet ....... A LEGTÖBB NŐ.....😂😭

Hallod , jól benne vagy....a barátnőm is ebben VOLT.

2017. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" mivel neki is barátnője és gyereke is van."

"ő nem szereti a párját "


Egy valaggal két lovat? Te meg be is kajálod? Láss már tisztán végre!

Otthon megvan a fix nő (+gyerek!!!), de azért jól jön némi izgalom is.

Ha csajozni akarnék, én is azt mondanám hogy "utálom a páromat, csak mindig pisztolyt tart a fejemhez, ezért vagyok még ott. De nem, le sem fekszünk ám egymással, nincsenek közös programjaink, utáljuk egymást, nekem csak TE kellesz."


Jól meg is találta azt a nőt (téged), akit némiképp elkábít a férfi dominancia, azaz a tipppikus főnök-beosztott viszony, amiben ő irányít, és amire a legtöbb nőnek szüksége van.

Nem lehet hogy ezt a momentumot nem kapod meg a párodtól?

Igaz, ezt otthon, egy párkapcsolatban nehéz megvalósítani, különösen olyan férfiak számára nehéz feladat, akik egyébként inkább a kompromisszumok hívei, a "csináljuk úgy hogy ne csak nekem legyen jó hanem mindenkinek" hozzáállással működnek.

Egy munkahelyen azért más, könnyebb ez a dolog egy férfi számára. Ha ő a főnök, nyilvánvaló és evidens hogy irányít amit a beosztottak elfogadnak.


Ahogy előttem is írták, próbálj abba is belegondolni, hogy neki is vannak hibái. Persze, ilyen helyzetben könnyű a szépet vetíteni. Na meg mi lenne ha lecserélnéd a párodat?

Nyernél egy plusz gyereket, aki ráadásul össze-vissza lenne zavarodva a széthullott kis fészke miatt.

Benned milyen érzést keltene, hogy te verted szét a kis fészkét?

Nem bántásból írom ezeket, csak tapasztalatok alapján, és hogy gondolj bele azokba a dolgokba, amiket most még nem látsz.

41f

2017. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakj rendet a fejedben. Fontos a párod? Szereted? Vele akarsz élni? Ja mind igen, akkor gyorsan felejtsd el a főnököt, mert könnyen két szék között jöhet a padló. A jelenlegi párkapcsolatra koncentrálj...vagy szakíts, ha nem jó.
2017. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!