Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha vonzodok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vonzodok egy sráchoz de ő folyton leráz és csak akkor keres ha akar valamit?!

Figyelt kérdés
Van egy 32 èves srác aki eleinte kapcsolatot akart de idő közbe rájött hogy nem kell neki kapcsolat...fèl ève "vagyunk együtt" de csak szex kapcsolat rèszèről...de ő nem tudja hogy èn èrzek iránta valamot csak sejti...hiába mondom neki hogy menjünk el kettesbe valahova ő hárít...nem hív..nem ír...ès folyton megbánt de nem is èrdekli...mit tehetnèk?
2016. ápr. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Hagyd a f*nébe...

"Felnőtt párkapcsolatok"...

2016. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan mondták ezt...ès probálkozok is vele...de van ebbe a srácba valami ami miatt mibdig megbocsájtok neki akármit csinál :/
2016. ápr. 1. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy sürgősen kezd el összeszedegetni a nőiességed, méltóságod és az önérzeted széthullott darabkáit, és ha elég erőt gyűjtöttél, akkor állj fel és hagyd ott azt, aki konkrétan csak használ téged (ürítésre).


Hidd el, minél tovább benne maradsz ebben, annál szarabbul fogod a bőrödben érezni magad!

Szerintem ő már az elején is csak azért mondta azt, hogy kapcsolatot akar, hogy megkaphasson...és ne hidd, hogy nem tudja ő, hogy te érzelmeket táplálsz iránta...ő ezt NAGYON JÓL TUDJA!!!! Pont ezért művelheti ezt veled, amit művel! Légy okos!

2016. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le, ne keresd többet, ne alázd magad tovább. Tudom hogy nehéz, de neked lesz egyre rosszabb. Főleg hogy még meg is bánt. Őszintén, miért jó ez neked? Mazohista vagy?


Ha nem éreznél iránta, azt mondanám ok, csináld amég nem találsz valakit. Így viszont lehet eljutsz oda,- ha még nem történt meg,- hogy nem fog érdekelni más, és mégjobban beleragadsz ebbe a rossz "kapcsolatba"

31n

2016. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) letiltottam meg le is töröltem magam viberröl ahol eddi beszéltem vele és nem is akarom keresni csak nem toom h meggid tudom megállni....próbálom elfoglalni magam mással ami leköt és akkor rendben lessz...csak azt nem értem hogy ez neki miértjó?! van amikor kedves meg aranyos...de miután "megkapja amit akar" megint bunkó lessz és napokig nem keres...a pláne hogy ingyen telefonálgat de engem pl nem hív...volt egyszer olyan h nála voltam és felhívott egy srác de gyorsan leráztam...és kiakadt...rendesen majdnem h csak nem kiabált velem...tegyük hozzá hogy ez nő napon volt....de elötte meg lájkolgatta a csajokat...meg rendszeresen irogat mellettem is másoknak...eyütt nem mentünk soha sehova...és ki is osztottam 1x de még ő volt megsértődve...aztmondta h gyerekes vagyok mert meg akaram fogni a kezét! :/ én meg megmondtam ha nem kellek így akk b_aszásra is keressen mást...
2016. ápr. 1. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy törölted, az utolsó mondatod meg különösen tetszik.

Valószínű te csak arra kellettél neki, és azt is csak 1-2szer, de te a "nyakán" maradtál. Elküldeni meg azért annyira nem akart, mert az ingyen p*unci jó dolog, gondolta ha ennyire akarod, akkor legyen. De biztosan nem te vagy neki az egyetlen, és emiatt nem leszel nagy veszteség...


Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok, csak azzal a különbséggel hogy köztünk kialakult egy igen mély lelki kapcsolat is, meg ő azért sosem volt velem bun kó. Ennek ellenére nem tudtam legyőzni a barátnőjét, még miután szakítottak sem... (nem miattam) De először ő is csak alkalmit akart, aztán én ragadtam rá, én futottam utána, végül megszeretett, csak nem úgy ahogy én őt. Jobb lett volna elengednem az elején. Nem érte meg így sem... :(

2016. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom ès köszönöm hogy megèrtesz ès átèrzed a helyzetem...probálok tullèpni rajta de nem igen megy...folyton ő jár a fejembe vele álmodok ès èrzem h ki kèszülők lassan...de ő nem keres...
2016. ápr. 2. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is fog, csak akkor, ha megint kedvet kap egy kis szexre...ne hagyd kihasználni magad! Legyél erős, és próbáld meg leszarni! Az első pár hét a nehéz, aztán enyhülni fog a dolog, és ki tudja, lehet megismersz végre egy normális srácot is, aki előtt tiszta lappal indulhatsz, nem pedig úgy, hogy


"Szia, Kata vagyok, és épp egy ugrok, mikor fingik szexkapcsolatban vagyok, de nagyon szeretnélek megismerni!"


Jó, most nyilván sarkítottam, de remélem érted a lényegét...:)

Sok sikert! :)

2016. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen èrtem köszönöm
2016. ápr. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!