Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Vagy csak ennyire különbözőek az igényeink?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, mindketten dolgozunk, Ő otthon lakik, én már külön, de ez a sztori szempontjából nem is fontos.

Minden szuper kettőnk között, egy dolgot kivéve, ami lehet a szakításunk oka lesz. Ugyanis kéthetente egyszer találkozunk.

Nem a munka miatt, azt megérteném teljes mértékben, hanem mindig kitalál valami elintéznivalót, meg a hobbijával tölti minden szabadidejét.

Többször beszéltünk már erről, nem is tudok neki újat mondani, de igazából nem látja be, hogy ez így nem jó. Azt mondja neki sok a dolga és én értsem meg. Megérteném, de ugye 2 hét sok idő, sok mindent nem tudok így vele megbeszélni, elmesélni neki, stb., meg persze el is hidegülünk így egymástól.

Velem van a gond? Én akaszkodnék rá? Vagy csak ennyire különbözőek az igényeink?

Nekem is van hobbim, vezetem a háztartást, sokat dolgozok, edzek, stb., de úgy gondolom, hogy heti 1-2 alkalommal azért lehetne találkozni.

Mit gondoltok? Volt már valaki hasonló helyzetben?

4 hónapja állandó téma ez köztünk, most érzem azt, hogy már nem reménykedek abban, hogy bármi is máshogy lesz. :(


25N, Ő 28F


2017. nov. 4. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha 25-28èvesen csak kèthetente találkoztok, akkor mást is kezelget rajtad kívül nyugodt lehetsz!

Te csak a tartalèk vagy, amíg jobb nem jön.

Egy fèrfi nem bonyolult! Ha akar valakit, akkor tesz èrte, ha meg nem akar, akkor leszrja!

2017. nov. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem vagy neki fontos. Ha az lennél, többet akarna veled lenni. Főleg azért fura ez, mert az első pár hónapban normális esetben tombol a szerelem, és mindkét fél a másikkal akar lenni. Én szakítanék, ez nem kapcsolat.

21N

2017. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, koszonom.

Ill. Nincs rajtam kivul mas, ez 100%.

:)

2017. nov. 4. 07:08
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy te készpénznek veszed, hogy nincs senkije ----> nem látod a fától az erdőt.

De ha másoknak nem hiszel, akkor csak azt gondold végig, hogy mi mindenre képes egy szerelmes férfi.... mert nagyjából még a csillagokat is képes lehozni az égről ilyenkor.

2017. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hetente 1 találkozással nem érném be, ezért se lenne távkapcsolatom se.

Ha a férfi valóban Téged akar, szakít időt rád.

2017. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet nincs, de hamarosan lesz!
2017. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem távkapcsolat, akkor rettentő kevés a heti 1-2 tali. Legalábbis nekem édeskevés lenne.
2017. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagy! Ne lègy naív!

Heti 1-2alkalom is kevès egy kapcsolathoz! Ez ilyen “ha feláll, akkor legyen kibe rakni“ kapcsolat, de ne várj tőle sokat. A pasid mèg keres!

2017. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Ez már kezdettől fogva így volt?

Mondhatni különbözőek az igények, mert te párkapcsolatot szeretnél, neki meg elég egy fix pnci, akibe 2 hetente beteheti...

Ennyi idősen még a heti 1-2 találkozás is kevés lenne, nemhogy 2 hetente 1. Ez nem kapcsolat, ez valami plusz időtöltés.

Szóval teljesen normális, hogy ennél többre vágysz, ha ő nem tud/akar ennél többet adni, nem kell erőltetni.

2017. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, dugópajtásnak tart. Nekem alap, hogy a párom velem akarja tölteni az idejét, azért vagyunk együtt.
2017. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!