Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit vár tőlem? Ugorjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit vár tőlem? Ugorjak a karjaiba?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal/18/ tavaly januártól majdnem 7hónapig..Sokszor veszekedtünk többször szét is mentünk.. Aztán július-augusztusban végleges lett a dolog. Sokáig oda-vissza voltam még érte.. Néha még csók is volt köztünk, amit bánok.. Aztán most 4hónapja találtam valakit aki nagyon szeret és én is nagyon szeretem.. Pár hete a volt barátommal msnen beszéltünk. Kiderült, hogy szerelmes valakibe, nem sokáig tartott míg kinyögte, hogy én vagyok az a valaki. Előadta, hogy mikor végleg

szakítottunk akkor is nagyon szeretett és most is ugyanannyira, meg nem érti mi törént vele, hogy miért szakított velem. Megkérdezte, hogy a távoli jővőben esetleg lehetne-e köztünk valami és, hogy ö örökké vár rám. Köpni nyelni nem tudtam. Elég sokáig tartott elfelejteni és utólag vissza gondolva nem is hiányzik. Boldog vagyok a mostani párommal/17/. De ez a srác láépten nyomom mutatja, hogy féltékeny szapulja a barátomat, amit nem hagyok szó nélkül és még felvan háborodva ha szóvá teszem neki. Nem értem mit vár tőlem. A barátomnak nem mondtam, mert nem tudom, hogy használnék-e vagy ártanék vele. Esetleg ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék. 17L


2010. máj. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ugorj a karjaiba, és közben egyél mézet :D


16f team egyél mézet

2010. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert hagyod. Olyan nincs hogy szapulja a barátod. Neked nem kötelező vele leállni beszélni, sem válaszolni sms-re, msn-re, e-mail-re. Szapulja a barátod? És? Igaza van? Ha nem akkor mit aggódsz? Elég ha te tudod az igazat. Hagyd elszállni a füled mellett. Egy idő után majd megunja. Egyszer mondd el neki hogy mi a helyzet és utána többet nem beszélj vele. Ennyi. Nem kényszeríthet rá. És mondd el a pasidnak mert ha ő tudja meg annak rosszabb vége lehet. Meg így ő is tud neked segíteni.
2010. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak. Elhagyom én egy ideig tudja azt is, hogy nem akarok tőle semmit. A barátom alapból nem szívleli, mert egy suliba járok vele és a mániája, hogy mindenért belém köt vagy "játékból" piszkál.
2010. máj. 30. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy ezzel akaratlanul is teljesen megválaszoltál egy régebbi kérdésemet... Hálás köszönet. :)


Amúgy igen, azt várja, hogy ugorj a karjaiba. Mert a külön töltött idő alatt rádöbbent valamire, mégpedig az értékedre.


Akármennyire hasonló (nem ugyan olyan, csak hasonló) cipőben járó srác vagyok, azt tudom javasolni, hogy tedd azt, mint eddig próbáld meg elfelejteni, ha kell szakítsd meg vele a kapcsolatot. Mind a kettőtöknek úgy lesz a legjobb. ;)


20F

2010. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele, ha nem tud barátként nézni rád. Remélem, világosan közölted, hogy a távoli jövőben sem mész vissza hozzá.
2010. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megválaszoltam.. hát ez jó e vagy nem azt csak te tudod : ) Minden kapcsolatot nem tudok megszakítani mert egy suliba járunk egy a baráti körünk :S Persze közöltem vele, hogy lehetetlennek tartom most és máskor is a dolgot.. de ez a látványos szenvedés.. kezdek undorodni :S
2010. máj. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!