Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tanácsot kérni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni h van e valami ötlet hogy hogyan tudnám ezt oly annyira jóvá tenni a h legaljáról a legtetejére ugorjak v ha lassan de biztosan megint bizalmába férkőzzek tudtok egíteni?

Figyelt kérdés
a pasim 16 éves nem rég járunk vagy 2 hete de 1éve ismerjük 1mást és nem mondtam el sőt tagadtam is h már nem vagyok szűz nem rég derült ki az igazság de azért titkoltam mert olyannal feküdtem le akit nem szeretek és nem voltam rá büszke na és ezzel nagyon megbántottam őt és elvesztette a bizalmát én meg nagyon meg bántam hogy nem voltam vele elég őszinte és nem mondtam el hiszen az az igazi ember aki elismeri hibáit én meg nem tudtam eldönteni hogy vajon melyik fájna neki jobban a hazugság vagy az igazság és végül bele ugrottam a legrosszabba de szerencsére szeret annyira h megbocsájtott nekem mert nagyon szeret én meg megígértem neki h őszinte leszek hozzá és jóvá teszem a hibákat hazugságokat
2011. jan. 15. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
na ennek szerintem ess neki még egyszer, és használd az írásjeleket mert érthetetlen amit írsz.
2011. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártott volna, ha egy kicsit tagolod a szöveget. Így értelmezhetetlen, nem fogják sokan végigolvasni.
2011. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megbocsátotta a hazugságot, akkor mi a problémád? Többet ne hazudj neki, ennyi.
2011. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!