Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami ötletes kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletes kérdés, amire válaszolva akaratlanul is elárulja egy lány, hogy mit érez?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiről nem igazán tudom eldönteni, hogy ő is szeret-e engem. Sokat beszélünk de ilyen témáról még nem volt szó sohasem.


Nincs valami ötletetek olyan kérdésre, amire ha szeret, ösztönösen rávágja hogy "igen" vagy valami más, számomra egyértelmű választ. De közben lehet le sem esik neki, hogy ez volt a kérdés célja :P


Minden választ szívesen fogadok, legjobb saját tapasztalat lenne :)


2010. máj. 31. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia ugyhallottam szeretsz.

Hirtelen rakerdezve tuti elarulja az igazsagot csak fel kel ismerni az arckifejezeset.

(utanna beallithatod hogy vicceltel vagy ilyesmi hogy ne legeyn ciki annyira)

2010. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vezesd rá!


kérdezd meg tőle, hogy te szerinted én milyen ember vagyok mit gondolsz rólam, érzel irántam, mit tudsz elképzelni kettőnkről a jövőt illetően, .... ilyenkor jön majd válasz..ami lehet pozitív illetve negatív, ha nagyon nem azokat a válaszokta kapod amit hallani szeretnél, azaz negatívumokat akkor meg se kérdezd hogy szeretsz e.


Ha pozitív válaszokat kapsz, akkor csókold meg és ha visszacsókol szerintem egyértelmű, és csók után már mondhatod neki , hogy a szeretet amit irántad érzek az kölcsönös?

2010. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vannak ötletes sms-ek, versek a neten. keresgélj és írj neki egy ilyet. pl ilyen rész is lehetne benne a végén akár: ha kedvelsz, visszaírsz, ha akarsz, megcsörgetsz, ha szeretsz, akkor felhívsz. valami ilyen jellegű poénosat. legalábbis én szerettem az ilyeneket, mindig reagáltam rá rögtön, ha egy pasi írt. de azt is lehet, hogyha nagyon jóban vagytok, hogy egyszerűen csak beszélsz vele, hogy te kedveled, szereted és ő hogyan érez. biztosan őszintén elmondja neked, ha te is megosztod vele az érzéseidet.
2010. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az nem hiszem, hogy menne, hogy utána viccnek állítom be az egészet :)

Hihetetlen izgulós típus vagyok, még a vak is látná utána a reakciómból, hogy komolyan kérdeztem.

2010. máj. 31. 11:43
 5/7 A kérdező kommentje:

De amúgy tetszenek az eddigi ötletek, csak így tovább :)


Amúgy igen, nagyon jóban vagyunk.

2010. máj. 31. 11:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon visszahúzódó lányról van szó, tehát nem igazán mutatja ki az érzéseit. Legalábbis úgy tapasztaltam.
2010. jún. 5. 12:42
 7/7 anonim válasza:
Vagy lehet, hogy fel kéne vess más lányokat: Te, szerinted Nikinek bejövök? És figyeld a reakcióit, el is ejthetnél homályos célzásokat, ha számodra kedvező, pl. "éppenséggel Niki nem is annyira az esetem" vagy valami vicceset, hogy "áh, bárcsk tőled hallanám ezt" esetleg "szerinted ma estére jól állna ez az ing? Hogy festek?" vagy ha találkoztok, "azta, nagyon jól áll neked ez a felső! Szerintem nagyon kiemeli az alakod! Az n kedvemért vetted fel? :-P" Körülbelül.
2010. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!