Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal alvás közben?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk sok ideje együtt de nagyon rossz alvó. Mondta is nekem meg hát fel is tűnt mikor együtt vagyunk. Napközben nagyon vidám, aranyos és pozitív de éjjel folyton rosszakat álmodik és olyan rossz hallgatni, meg irtó nehezen is alszik el. Mondta, hogy keltsem fel nyugodtan, dehát nem kelthetem fel mindig. Ilyen "szenvedős" hangokat ad ki meg motyog magába, zihál néha már olyasmi mintha sírna vagy nemtudom. Nem mindig ad ilyen hangokat de sosem alszik nyugodtan, rengeteget forgolódik és saját bevallása szerint is utál aludni mert ő sosem álmodik jót mindig csak rosszakat, ez évek óta így van. Néha el szokta mondani miket hát szörnyű lehet úgy sajnálom :(( Azt mondja van az álmainak egyfajta hangulata ami alapból nyomasztó és mindig valami hülyeség történik, ha velem álmodik akkor is valami rosszat, hogy pl nem talál sehol vagy menekülnünk kell valami elől stb. Nagyon szeretnék neki segíteni de fogalmam sincs mit lehet tenni ebben az ügyben :/ Valakinek van ilyen tapasztalata?

Nem mutatja de nagyon stresszes, aggódok, agyalós típus lehet ezért? Mikor megismert és összejöttünk akkor volt jó neki egy darabig aztán mostanában újrakezdődtek.


2017. nov. 8. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet el kene menni egy pszichológushoz hogy beszélgessenek. Biztos a stressz az oka és hogy nem tud kikapcsolni. Gondolom nem is tudja magát kipihenni. Sajnos ha felkelted ezek nem múlnak el más megoldást kell találni
2017. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Pszichológus

Vannak hasonló gondjaim sokszor de rémálmom régebben gyakoribb volt mint most

2017. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert a problémáit csak szőnyeg alá söpri. De utálom az ilyet.
2017. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
800 lóerővel dolgozik az agya, hogy feldolgozza a tudatalattiban rejlő dolgokat. Amiket magában tart, amiről nem is tud, precedens vagyok ebben az alvás/álmom dologban. Több éve álmatlanságban szenvedek. Egy nagyon erős altatót szedek, amitől tudok aludni, de félévente cserélni kell a rezisztenség miatt. Az álmok....még az orvostudomány is gyerekcipőben jár ez ügyben, de a tudatalattiban van a baj. Ehhez meg egy pszichológus kell. Tehát pszichológus, meg egy jó altató. Vagy elviheted még az alvásklinikára, ahol nézik az agyi aktivitást alvás közben, (aki nem tud aludni azt altatóval altatják el addig). A rendszertelen alvás és a kipihentlenség elégge megborítja az embert. Én 5 napig bírtam egy huzamban, alvás nélkül. De már éreztem, hogy sül ki az agyam, meg hallucináltam is már, bekellett vegyem az altatót. Szóval....ezt érdemes orvosolni minél előbb.
2017. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Őt nem zavarja? Neki lépnie valamit, így nem tudja magát kipihenni sem, nem csoda, hogy stresszes.
2017. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

bújj hozzá, és öleld meg


ez így nem egy drasztikus ébresztés és fogja, hogy megvan akit keres, véd, menekít

és sírásra is jó


egy próbát megér

2017. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Autogén tréning, transzcendentális meditáció, hatha jóga.

Ezelekt meg tudja tanulni internetről is (kivlve a jógát).

Vagy ha nem megy neki akkor tanfolyanom.

Az autogén tréninggel egy hónap gyakorlás után kb 5 perc alatt alszik mint a bunda.

2017. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez durva. Valamit nagyon nem dolgozott fel, valami múltbeli rossz eseményre gondolnék. Egy pszichológus nagyon drága, szerintem nem túl hasznos, csak beszélget veled, bár lehet, egyesek segíthetnek. Én a wingwave coachingot ajánlom, az pont ilyenekre van.
2017. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus ingyen is van.
2017. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam. Hol? Mert amúgy szerintem 8-10 e óránként... de nem hiszem, hogy sokat tudna segíteni ilyen tudatalatti dolgokban... talán valami különleges módszerrel, hipnózis, ilyesmi.
2017. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!