Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek 11 és fél évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukor Nikolett kérdése:

Mit tegyek 11 és fél évig évig együtt voltunk! Hogyan tovább? Tavaly

Figyelt kérdés
Tavaly decemberbe nagyon öszevesztünk mert az anyja nagyon bekavart ( egy munkahelyen dolgoztunk) Ott szintén szerelmes volt belém egy kollega zaklatott én többször szóltam a páromnak mígnem decemberbe karácsonykor meg volt a cirkusz!Az anyja és ez a kollega összefogott az anyja mindig utált most kapóra jöttem neki Januárba megkeresett bekülési szándékkal azt mondta ha bizonyitok kibékülünk én mindent megtettem amit csak lehetett bármit amit kért és igy telt el 11 hónap gyötrelme és benyögte, hogy már nem biztos, hogy szeretné ő 32 éves én 29! Már az anyja előtt is lealáztam magam ő azt mondta ő szerinte a fia nem járt hozzám, és hogy kezeltessem magam! Nem tudom mit tehetnék már! Minden lehetséges okot megtettem! Akartam neki egy meglepitt is csinálni, ő fuvoszenekarba van benne ott megkértem a többit, hogy meglepetésként fujjonak neki egy szép dalt de valaki vissza mondta neki és erre olyan mérges lett, hogy azóta be van rajta sértődve! Nagyon rossz napjaim vannak végülis át vagyok verve a békülésel! Rengetegszer beszéltem vele, erről válasza nem tudja! Nyáron még elvitt vacsorázni is és azt mondta Szeret és engem szeretne! És ennyi
2017. nov. 9. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is katasztrófa, ha engednénk kavarna ezerrel. De nem engedjük. Én nem találkozom vele, egyszerűen nem vagyok hajlandó hallgatni a szarságait aztán emiatt veszekedni a férjemmel. Ő megy, amikor akar, de ha szóba kerülök, leállítja azonnal. Szeretjük egymást és ebbe senki nem szólhat bele, egyszerűen nem adjuk meg a lehetőséget. Nem igazán értem, hogy lehet ekkora szerepe egy felnőtt kapcsolatban bármelyik fél szülőjének is.
2017. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te sem párkapcsolatban élsz, csak eddig annak hitted. A sorsod a saját kezedben van, neked kell eldönteni, hogy mit csinálsz.
2017. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudom értelmezni ezt az írást. 29 évesen már illik megtanulni szépen és érthetően fogalmazni.
2017. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, mert nem szeret már.

Gyere velem mozizni, randira, úgy is egyedül vagyok mostanában.

2017. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!