Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlotok a 6 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok a 6 hónapos fordulóra mit illik venni, csinálni?

Figyelt kérdés
a barátommal nem sokára fél évesek leszünk és szeretném meglepni valamivel.gyűrűt már vettem neki.ötlet?
2010. máj. 31. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
gyűrű
2010. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de gyűrűt már vettem neki!!!!
2010. máj. 31. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem inkább élménnyel lepd meg, mint drága ajándékkal! nem tudom hány éves vagy, de vmi romantikus vacsi, saját készítésű kajával pl. vagy mondjuk egy montázs a közös képeitekből (barátnőm pl ezt adott a barátjának anno), vagy valami közös program, amit nem szoktatok csinálni vagy még egyáltalán nem csináltatok még soha! vagy esetleg elmenni oda ahol megismerkedtetek..
2010. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16/L. Én is egy saját készítésű gyertyafényes vacsorára gondoltam. további ötleteket várok.:)
2010. máj. 31. 12:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki gereblyét.
2010. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne azért lepd meg bármivel is, mert fordulótok van, hanem mert boldoggá szeretnéd tenni.MEgint más ha évente lepitek egymást meg, pl nosztalgiával, beszélgetéssel, apró csekélységgel, de hogy havonta?Legközelebb mit fogtok megtartani?Az elsó csók elcsattanás napját?Az első lefekvést?Az első veszekedést?Az első megcsalást?Szerintem az ilyenekkel elveszíti a jelentősségét.Kedves, hogy örömet akarsz szerezni neki, de szerintem ne csak ez miatt szerezz neki örömöt, hanem a hó többi napján is.Ennek még jobban örülne, mint hogy havonta egyszer kiszúrod a szemét egy plüssel vagy bármi mással.
2010. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenkép gyűrű!
2010. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
vegyél fel egy bőrruhát és nyomj egy erotikus táncot =)
2010. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ha már lefeküdtetek akkor egy gynge kis finom szeretkezéssel (és nem dugással remélem érted mi a különbség). vagy én a bnőmnek a félévesre egy képeinkből összevágott romantikus videót csiináltam plussz rózsa. nagyon örült neki 16/F
2010. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én semmiféleképp nem vennék neki gyűrűt, ennyi időre. Bár kitudja. Én, ha jól emlékszem képkeretbe tettem a közös képünket, egy üdvözlőkártyával -nagyon örült neki. :) Szerintem ez elég szép ajándék. Sok szerencsét!
2010. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!