Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul, hogy a párom nem jön hozzám ilyenkor?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy jó kis munkahelye, ahova csak akkor kell bejárjon, ha épp hivja a főnöke. Van, hogy egész nap van munkája, van, hogy csak délelőtt egy kevés, ám bármikor behivhatja, legtöbbször délután előtt, utána kevésbé.


Általában itt nálam alszunk, és reggel ha van munkája elmegy, 1-2 óra alatt végez és már nem jön vissza. Hanem otthon(a szüleivel lakik még, tehát hivatalosan nem költözött ide, hiába mindig itt alszik) vár kb este 6-7 óráig, mert hátha hivja a főnök. Ez idő alatt én is, ő is otthon ülünk, ahelyett, hogy együtt csinálhatnánk valamit, mert este már nem sokra van energiánk. Négy km-re lakunk(én egy faluban a városától) tehát még az sem indok, hogy sokára érne be,ha hivják, ráadásul általában tankolnia sem kell,mert kap annyi üzemanyagot.


Nekem rosszul esik, hogy ilyenkor nem jön "haza" és inkább a szüleinél vár, sokszor potyára, mert nem is kell mennie sehova, de az az időnk elúszott.

Szerintetek jogosan esik rosszul? 22N


2017. nov. 10. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem koltozik akkor hozzad?
2017. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez mindennapos akkor jogosan esik rosszul. Időnként vágyhat az egyedüllétre, vagy más elfoglaltságra, de ha minden alkalom ilyen az nem túl jó. Vagy azt jelenti szerintem, hogy nem akar tőled semmi komolyat, vagy azt, hogy még gyermek és a szülők kellenek neki inkább. Kíváncsi lennék, hogy mivel indokolja ezt az egészet.
2017. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes az fix. Te mit csinálsz, hogy otthon vagy egész nap? Az sem egészséges, hogy te mindennap otthon ülsz. Próbáld meg lefoglalni magad, nőként mondom, lehet hogy akaszkodásnak veszi, amit teszel. Együtt vagytok este 6-7-től egész reggelig? Gondolom hétvégén is? Azért kell a külön töltött idő is. Persze néha lehetne nálad, nem vitatom. Kommunikáció - kérdezz rá :) és mond el, te mit szeretnél.
2017. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Meséld már el, hogy van neked időd otthon ülni? Nincs semmi dolgod? Meló, suli, háztartás, háziállat, barátnők, hobbik... amúgy meg hogy lehettek így bepunnyadva, hogy este semmire nincs energiátok? Basszus, fiatalok vagytok, ne legyetek ilyen savanyúak!
2017. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én levelezőn vagyok az egyetemen és a nyáron, illetve kora ősszel alkalmi munkám volt. Jelenleg nincs munkám, itthon készülök a vizsgákra és nyelvvizsgát szeretnék letenni, ézért vagyok naphosszat itthon. De mivel egyedül, magányosnak érzem magam.

Persze nem szeretnék ráakaszkodni, barátaival is elszokott járni, meg nem várom el ,hogy folyton itt legyen. Csupán bánt, hogy ilyenkor nem vágyik hozzám, főleg ha egyedül vagyok?! (1-1 hétre hazajön édesanyám, amúgy meg élettársánál van)


Ő azt mondja azért nem jön hamarabb, mert délelőtt valószinübb, hogy behivják, és akkor ne legyen az, hogy idejön, majd egy óra múlva mehet vissza, s aztán újra. Szóval, hogy ne járkáljon annyit...

Egyébként a szüleitől remélem 'levált' normálisan, hisz 26 éves.

2017. nov. 10. 13:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit rá vagy akaszkodva. De amúgy nem igazán értem, hogy ülhetsz otthon, hogy nincs semmi dolgod? Suli, munka? Egyéb elfoglaltság? Meg nem tudom, ha otthon ültél egész nap, hogy vagy már kimerülve este 6-7-re?

Próbáld magad értelmes dologgal lefoglalni, nem csak az lehet a program, hogy a barátoddal vagy.

2017. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel néha találkozunk, a többi mind messzébb lakik már. Letudom magam foglalni persze, tanulok vagy filmezek, sütés-főzés is megvolt már... csupán hiányzik a párom, hogy szabadidejében itt legyen, még ha más dolgom is van, olyan jó érezni, hogy mellettem van. Hétvégén is ugyanigy dolgozik, igy azok a napjaink sem biztosak, és van hét, hogy tényleg csak aludni jár haza, annyira zsúfolt minden. Ezért gondoltam, hogy ha épp igy laza egy nap, akkor vajon miért nem tölti itt. Azért este már nem sok mindenre marad idő, pl szabadban lenni, barkácsolni, stb...
2017. nov. 10. 13:31
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze vannak más programjaim is, nem erről van szó...de kevés időt töltünk együtt, ezért esik rosszul ez a dolog.
2017. nov. 10. 13:34
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi értelme levelezőn lenned, ha csak otthon mereszted a hátsód?


Legalább dolgoznál vagy tanfolyamon lennél, vagy bármi egyéb.


Szánalmas vagy, nem érzed?

2017. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
13:25 *barátaimmal.
2017. nov. 10. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!