Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves fiú vagyok. Néha...

15 éves fiú vagyok. Néha szoktam trágárkodni és ilyenkor anyám mindig elver. Jogosan kapok ilyenkor verést? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 14:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%

Ő is szokott?

Ha szól érte, abbahagyod?

2015. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos a mai világban már a te korosztályod alatt is trágárkodnak. És nagyon is jogosan kapod a "verést", én szüleim és én se tolerálom a csúnyabeszédet. A verést azért tettem "-be, mert a verés az már kicsit komolyabb. Te maximum csak kikaptál.
2015. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
22%
Ne trágárkodj. Ettől még gyereket megütni nagyon nem helyes, félreértés ne essék, de ha ezért ver el, akkor ezzel tudod kiküszöbölni.
2015. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
Hát nézd, valamilyen szinten jogos, csak ugye nem ér el vele semmit. Az elver azért érdekel, hogy mit takar. Mert valóban gyereket nem ütünk, de azért néhány anyai pofon nem árt :)
2015. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
41%
A veres sohasem jogos.
2015. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
a mai világban teljesen megszokot mindennapos a káromkodás
2015. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
55%
a verés tényleg nem jogos, de bárcsak elvert volna engem is az anyám, amikor tizen évesen trágárkodtam, mert így felnőtt fejjel visszagondolva, nagyon szégyellem, hogy senki nem csapott szájon! 28 vagyok és most próbálok leszokni róla, csak hogy már ösztönszerűen jön a bsszameg és társai, ha valami bajom van.
2015. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
49%
14l vagyok szoktam karomkodni visszaveszelni de egyszer egy ujjal se ert senki hozzam a csaladbol soha :) szerintem a veres nem megoldas sot csak a lazadast kelti megjobban
2015. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer azt mondtam a bátyámnak, hogy a k.Anyád.

Nos, édesanyám füle hallatára.

Úgy szájon vágott, hogy csillagokat láttam. Nos, megérdemeltem.

2015. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nagyon megvert. Felpofozott, nyakonvágott, fejbecsapott. Am.rögtön üt, soha nem is Szólt érte.
2015. ápr. 9. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!