Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha egy kapcsolatban/házasságban a férfi ad költőpénzt a nőnek?

Figyelt kérdés

Havonta x összeget, amit magára költhet, mert mondjuk a feleség nem dolgozik, vagy pedig dolgozik, de csak részmunkaidőben, mert tanul, és a fizetését költheti magára.


Valóban hosszútávon ez problémákhoz vezet, és "gyerekstátuszba" kerül a nő emiatt?


2017. nov. 13. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én elég kényelmetlenül érezném magam, ha a párom adna pénzt. Kb. ez olyan, mintha gyerek lennék, és kéne pénz a büfébe. Nem fogadnám el, valamennyire kihasználásnak is gondolom. De ez csak az én véleményem :)
2017. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nekik így jó, legyen.
2017. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem sem tetszene. Egyszer páromtól jöttem haza és nem volt nálam a pénztárcám, csak valamennyi pénz a zsebemben és ő kellett kipótolja a hazaút árát. Majdnem elsírtam magam mert annyira kényelmetlen volt. Pedig nem is volt akkor saját keresetem meg kapcsolat eleje volt. Szóval nekem is fura ez a költőpénz dolog. Nekem elvenné a minimális függetlenség érzetemet
2017. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a felesége, akkor közös kasszán vannak, akkor nem költőpénzt ad neki, hanem közösen használják a vagyont.

Ha pedig komoly kapcsolat, akkor meg lehet beszélni, hogy mondjuk a közös programok egy részét az állja, aki többet keres (jelen esetben a férfi), így a másik félnek több pénze marad magára.

2017. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez még kérdés? Ez az elvárás manapság a nőktől. Ő ne dolgozzon, háztartást sem kell vezetni, de eltartást kér a pasitól.

Minden nő ilyen férfire utazik. A második kérdés a munka és az anyagi helyzet minden randin a nőktől, kivétel nélkül.


Nincs már olyan, hogy közös kassza meg együtt megdolgozni valamiért, együtt elérni valamit. A pasinak legyen csitti-fitti autója, minimum egy háza (lakás már elavult, csórós), és jusson minden este étteremre.


De hát mit is várunk? A TV okádja ezt a mértéktelen szennyet: Feleségek luxuskivitelben meg Vajna Timi majmolása... ők a példaképek a nők szemében, és hasonló kaliberű pasit várnak el.


Nagyon nincs rossz fizetésem, 350 a bruttóm + egyéb, nem elhanyagolható juttatások, de nem egy csaj koptatott le már azzal, hogy ez egyedül elmegy, de kettőnkre kevés lenne...

2017. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a pár két tagja együtt dönti el, mi elfogadható nekik. csak ez számít. mindenki együtt dönti el a másikkal a kapcsolatában, mi fér bele nekik.
2017. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően kezelik ezt, tehát aktívan tesznek azért, hogy elkerüljék az alá/fölérendeltségi viszony kialakulását, akkor működhet.
2017. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat a részmunkaidős fizetésből hoznék ki valamit. De csak nagyon para helyzetben kérnék a páromtól pénzt. Előbb apámtól, ő legalább sose fogja felhánytorgatni :D
2017. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egy normális szintig ez rendben van. Én főiskolára járok, nem dolgozom mellette, párom viszont igen, van, hogy ad nekem pénzt (5 ezer alatt), mert kedveskedni akar, én persze szivesen elfogadom (4 éve vagyunk együtt, tehát komoly kapcsolatról van szó) nem vár érte semmit, akkor vannak bajok, ha a pasi vagy nő ad pénzt a párjának, aztán rákiabálja ezt, vagy esetleg olyan dolgot vár el, amit te nem szeretnél neki megtenni, de ő úgy gondolja, hogy mivel adott pénzt neked ez kötelességed, na ez ami nem oké, van egy mondás is, hogy ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el.
2017. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!